logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  @Pure Pigments nowy wymiar koloryzacji. Promocja

@Pure Pigments nowy wymiar koloryzacji. Promocja

Wypróbuj @Pure Pigments (@PP) i nadaj swoim włosom lśniące i opalizujące efekty kolorystyczne, które zmieniają się wraz z kierunkiem padania światła. Tylko we wrześniu dajemy Tobie niepowtarzalną okazję sprawdzenia niezwykłego systemu @Pure Pigments bez dodatkowych kosztów przy wykonaniu dowolnej usługi koloryzacji w Salonach Ines. Średnio 63% większy połysk niż przy tradycyjnej koloryzacji, trzykrotne wzmocnienie intensywności koloru i dwukrotnie większa trwałość koloru*.

Planujesz koloryzację w naszych Salonach we wrześniu? Super! Teraz masz wyjątkową okazję, aby Twój kolor włosów był jeszcze bardziej niesamowity niż przy standardowej koloryzacji! Wypróbuj w ramach wykonywanej koloryzacji dodatku @Pure Pigments i zakochaj się w nowoczesnej koloryzacji.

 

POZNAJ PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĘ PURE PIGMENTS

@Pure Pigments to obecnie kolekcja 7 skoncentrowanych odcieni, które pozwalają na otrzymanie niesamowitych efektów na włosach po dodaniu ich do mieszanki koloryzacyjnej. Od mocnych intensywnych odcieni po delikatne, pastelowe kolory. 

Rewolucyjna technologia @PP została opracowana we współpracy z Fujifilm i Uniwersytetem Technicznym w Dreźnie. Technologia pigmentów bezpośrednich HD stanowi rewolucję w sposobie farbowania włosów i przemienia tradycyjną koloryzację w koloryzację Elumenated!  

Balayage? Ombre? A może koloryzacja całościowa? @Pure Pigemnts można dodać do każdej mieszanki kolorystycznej i otrzymać niesamowite efekty kolorystyczne – sprawdzone działanie z farbami Topchic, Colorance, Nectaya.

 

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI KOLORYZACJI

W ramach @PP oferujemy 3 podstawowe usługi:

◼️COLOR WASHING to podkreślenie jaśniejszych tonacji włosów delikatnymi kolorami. Usługa idealna dla osób z jasnymi włosami, pozwala na wykreowanie kolorów od mocno intensywnych po delikatne pastele.

◼️COLOR BOOSTING to wzmocnienie intensywności koloru włosów. Pozwala na otrzymanie widowiskowych kolorów o wysokim nasyceniu i niesamowitej jaskrawości.

◼️COLOR MORPHING to tworzenie opalizujących, holograficznych efektów na włosach, które zmieniają się wraz z padaniem światła. Pozwala na otrzymanie płynnie przenikających efektów kolorystycznych.

DLACZEGO WARTO WYPRÓBOWAĆ @PURE PIGMENTS?

@Pure Pigments to przede wszystkim długotrwałe i wielowymiarowe efekty kolorystyczne, bardziej trwałe niż standardowe farby. 

Koloryzacja @PP zapewnia unikalne odbicia kolorów pod wpływem światła, dzięki czemu Twoje włosy będą miały niesamowity połysk z każdej strony. Podczas gdy farba oksydacyjna zapewnia głębię i pokrycie włosa, @PP pozwala stworzyć niesamowite efekty kolorystyczne i różne tonacje. 

Teraz możesz stworzyć swój niepowtarzalny kolor włosów z naszymi fryzjerami!

 

Zależy nam, abyś mógł zapoznać się z różnymi usługami dostępnymi w Salonach Ines, zwłaszcza tymi mocno innowacyjnych, dlatego teraz dodatek @Pure Pigments do każdej koloryzacji możesz otrzymać GRATIS! Spróbuj, bo naprawdę warto! 😊

Oferta jest ważna tylko we wrześniu.

Oferta dotyczy koloryzacji z farbami Topchic, Colorance, Nectaya.

* źródło