logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Program

pineska

pineska

Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DOSTĘPNY W SALONACH INES

po co?

cel i misja

Celem programu jest promowanie i nagradzanie Klientów z systematycznie rosnącym wolumenem i nabywających w naszych Salonach usługi specjalne. Za pośrednictwem programu pragniemy podtrzymać pozytywne relacje z naszymi wieloletnimi Klientami. Doceniamy to, ze Państwo jesteście z nami i korzystacie regularnie z naszych usług. Pragniemy promować zdrowe, zadbane i lśniące włosy poprzez oferowanie Państwu lukratywnych zniżek na profesjonalne usługi fryzjerskie. 

dla kogo?

adresaci programu

Program jest dla wszystkich osób, które świadomie dbają o swój wizerunek, zależy im nie tylko na stylizacji ale również na zdrowych i lśniących włosach. Program skierowany jest do naszych stałych aktywnych Klientów, którzy odwiedzają Salony Ines regularnie. 

regulamin

realizacja programu

Zarządzanie programem odbywa się przez system komputerowy. Uczestnictwo w programie wymaga założenia karty klienta z danymi personalnymi oraz wypełnienia ankiety. 

Główną zasadą programu jest kolekcjonowanie PINESEK – czyli wirtualnych wartości przypisywanych automatycznie w systemie komputerowym w czasie płacenia przez Klienta w recepcji.

O stanie zebranych PINESEK Klient każdorazowo będzie informowany podczas płacenia za usługę w Salonie.

Zebrane PINESKI Klient może wykorzystać w dowolnym czasie – utrata możliwości realizacji usługi z wykorzystaniem PINESEK upływa po 2 latach od ostatniej wizyty klienta w Salonie. Po 2 latach braku wizyty w Salonie dane klienta zostają usunięte z bazy.

Więcej o systemie nadawania i możliwości wydawania PINESEK dowiecie się Państwo z naszego cennika, gdzie zostały umieszczone szczegółowe wartości nawiązujące do PINESEK.

od lat

okres ważności

Program działa nieprzerwanie od 2011. 

Na wszelkie pytania bądź wątpliwości związane z programem „Pineska” z przyjemnością odpowiedzą nasi pracownicy.
Program dostępny jest od stycznia 2011 roku do odwołania.

zobacz inne promocje obowiązujące w salonie ines