logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Nasz

cennik

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM

Cenimy sobie transparentność odnośnie cen, dlatego wszystkie nasze usługi są dokładnie opisanie i skatalogowane w naszym cenniku technologicznym dostępnym poniżej. Cennik Salonu Ines został utworzony w systemie kaskadowym. Cena za usługę stanowi sumę cen poszczególnych pozycji. Aby ułatwić Państwu samodzielną wycenę zabiegów przygotowaliśmy cennik w formie czytelnej i przejrzystej tabeli. Po lewej stronie umieszczone są wszystkie oferowane przez nas usługi, które pogrupowane są tematycznie.

W środkowej części tabeli znajdą Państwo ceny dla poszczególnych długości włosów. Ze względu na wyjątkowy charakter każdej usługi cena ustalana jest indywidualnie i podawana przez zabiegiem, po konsultacji z ekspertem. Każdy z klientów może skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Po ustaleniu ceny możecie Państwo podjąć decyzję odnośnie zakresu wykonywanych usług.

Klienci zapisani w systemie mają możliwość skorzystania ze specjalnego programu lojalnościowego PINESKA. Zbieraj i wydawaj pINESki aby wykonywać usługi w Salonach Ines. Informacje odnośnie, za które usługi przysługują pINESki i ile pINESek należy zebrać aby wykonać usługę znajdziesz w naszym cenniku zamieszczonym poniżej. Po więcej informacji odnośnie programu, kliknij tutaj: PINESKA

posiadaczy kart vip obowiązują ceny z rabatami