logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Program

daj opinię zgarnij prezent

DAJ OPINIĘ I ZGARNIJ PREZENT

OFERTA WAŻNA TYLKO W LIPCU I SIERPNIU

LETNIA PROMOCJA W SALONACH INES

Cześć, Kochani! W naszym salonie fryzjerskim czekamy na Was z niesamowitą letnią promocją, która nie tylko umili Wam upalne dni, ale również nagrodzi Was za Wasze zaufanie i opinie. Przedstawiamy Wam naszą akcję „Daj opinię, zgarnij prezent!”

W nadchodzących miesiącach lipiec i sierpień chcemy zaoferować Wam wyjątkową okazję do otrzymania prezentu za wystawienie opinii o naszym salonie w opiniach Google. Wybór należy do Was – możecie odebrać bon o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolną usługę w naszym salonie albo możecie mieć możliwość skorzystania z pakietu zabiegu pielęgnacyjnego rytuał RICA i modelowania, wszystko to za jedyne 1 zł!

Gdzie wystawić opinię?

Pamiętaj, żeby wystawiając opinię posłużyć się swoim imieniem i nazwiskiem! Opinie pod pseudonimem bądź inną nazwą nie będą akceptowane. Każdy z klientów może tylko raz skorzystać z oferty w czasie trwania akcji. W promocji mogą wziąć tylko udział klienci, którzy korzystali z usług salonu i posiadają kartę klienta albo odbędą swoją pierwszą wizytę u nas w miesiącach lipiec-sierpień. Promocja trwa do 31.08.2023.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? Po pierwsze, to doskonała okazja, aby podzielić się swoją opinią i wpływać na rozwój naszego salonu. Wasze zdanie oraz opinia są dla nas niezwykle ważne i pomagają nam tworzyć jeszcze lepsze doświadczenia dla Was. Po drugie, otrzymacie prezent, który umili Wam dalsze wakacyjne dni i pozwoli poczuć się jeszcze piękniej.

 

zobacz inne promocje obowiązujące w salonie ines