logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Program

poleć mnie

poleć mnie

Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWY PROGRAM W SALONACH INES

po co?

cel i misja

Celem programu jest polecanie Salonu Ines przez naszych stałych klientów. Za pośrednictwem programu pragniemy propagować zdrowe, zadbane i lśniące włosy. System rabatów dla nowych i obecnych klientów umożliwi Państwu skorzystanie z profesjonalnych usług fryzjerskich oferowanych w Salonach Ines w niższej cenie. Zależy nam na aktywnym zwiększaniu odbiorców naszych usług i podnoszeniu świadomości Klientów na temat nowoczesnych technologii wykorzystywanych w pielęgnacji i ochronie włosów. 

dla kogo?

adresaci programu

Program skierowany jest do naszych stałych Klientów zapisanych w systemie, którzy regularnie korzystają z usług Salonów Ines dbając o swoje włosy i wygląd. Dzięki systemowi poleceń pragniemy umożliwić naszym klientom otrzymywanie atrakcyjnych zniżek za polecanie naszych Salonów bo wiemy, że rekomendacje od osób najbliższych liczą się najbardziej.

regulamin

realizacja programu

Bony polecające wydawane są przez naszych fryzjerów i recepcję. Każdy stały klient zapisany w systemie może wziąć udział w programie. Bon może zostać podarowany dowolnej osobie, która nigdy nie korzystała z usług Salonu Ines – nie posiada danych w naszym systemie.

W momencie wykorzystania bonu zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca otrzymają rabat w wysokości 30 zł na dowolną usługę fryzjerską. Osoba polecająca zostanie poinformowana o otrzymanym rabacie i zasileniu konta w systemie. 

Im więcej razy polecisz nas Salon, tym więcej rabatów zgromadzisz – zebrane rabaty sumują się i mogą być wykorzystane w dowolnym momencie. 

Skorzystanie z bonu przez nowego klienta wiąże się z podaniem danych osobowych do naszego systemu.

Salon Ines zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie w trakcie trwania promocji.

na zawsze

okres ważności

Otrzymany bon polecający jest bezterminowy i może być zrealizowany w dowolnym momencie po uprzedniej rezerwacji wizyty w naszym Salonie.

Na wszelkie pytania bądź wątpliwości związane z programem „Poleć mnie” z przyjemnością odpowiedzą nasi pracownicy.
Program dostępny jest od 6.02.2020 roku do odwołania.

zobacz inne promocje obowiązujące w salonie ines