logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Poznaj nasze

salony

Poznaj Salony Ines

PRZESTRZEŃ W salonach ines

Nasze Salony zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Chcieliśmy aby zarówno klienci jak i nasi pracownicy czuli się swobodnie i komfortowo. W Salonach Ines możemy wyodrębnić cztery strefy.

I STREFA

Obejmuje poczekalnię oraz recepcję. Takie rozwiązanie ułatwia nam opiekę nad Państwem. Zamykane szafki w poczekalni pozwalają na bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych podczas wizyty w Salonie.

II STREFA

Drugą strefę stanowi Labor oraz myjnia. Labor służy do wstępnego przygotowania procesów z użyciem technologii wykorzystywanych w Salonie. Jego układ i rozmieszczenie zapewnia komfort pracy naszym Ekspertom.

III STREFA

Trzecia strefa to stanowiska pracy naszych Ekspertów, które rozmieszczone są w taki sposób aby zapewnić Państwu wygodę i prywatnosć podczas wizyty w Salonach Ines

IV STREFA

Czwarta strefa to kawiarnia, w której mogą Państwo napić się wyśmienitej kawy i herbaty oczekując na na swoją usługę. W Salonie znajdują się również gazety i czasopisma aby umilić Państwu czas w trakcie oczekiwania i wykonywania usługi.

ul. Bolesławiecka 1 (wejście od ulicy Legnickiej)

SALON LEGNICKA

ul. Zwycięska 14e

SALON ZWYCIĘSKA

Salon ines • wrocław

zwycięska • legnicka   

dwie lokalizacje