logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Specjalnie dla Ciebie

Rezerwacje online

REZERWACJE ONLINE

UMÓW SIĘ DO JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH SALONÓW W BRANŻY

Nie trać swojego cennego czasu na umawianie i zmianę terminów rezerwacji przez telefon. Od teraz samodzielnie możesz planować i zmieniać dni swoich wizyt w Salonach Ines. Znajdź dogodny dla siebie termin i dokonaj rezerwacji online w naszym nowym systemie kiedy i gdzie tylko chcesz – wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Rezerwacji możesz dokonać przy użyciu telefonu, tabletu czy komputera – a co najważniejsze nie musisz ściągać żadnej dodatkowej aplikacji aby skorzystać z naszego serwisu.

 Już dziś umów się samodzielnie na wizytę do jednego z naszych niesamowitych Fryzjerów i zarządzaj swoimi rezerwacjami bez ograniczeń. Uwaga: za wizytę zapłacisz dopiero po wykonaniu usługi na miejscu w Salonie! 

Wybierz swój Salon i kliknij na jednej z poniższych linków aby przejść na stronę aplikacji:

Umów się do salonu na Legnickiej
Umów się do salonu na zwycięskiej

Umawianie się do Salonów Ines jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeżeli jednak preferujesz tradycyjny kontakt, to nasze recepcje są zawsze dostępne dla Ciebie pod stałymi numerami telefonów w godzinach otwarcia Salonów:

 • Legnicka: 601 710 299
 • Zwycięska: 601 710 869
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt w Salonach Ines we Wrocławiu.
Salon ines • wrocław

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU 

Zobacz, co mówią nasi Klienci: 

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂