logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Wszystko

o nas

od 1997

NASZA HISTORIA

ponad 20-lat z wami. 

Świadczenie usług w zakresie koloryzacji, technik cięcia, modelowania, kreacji i pielęgnacji

Pierwszy Salon Ines powstał w 1997 roku we Wrocławiu. Dwa lata później opracowany został autorski system zarządzania MJK, którego wdrożenie umożliwiło aktywny rozwój w obrębie każdej struktury przedsiębiorstwa a przede wszystkim w zakresie edukacji i podnoszenia kwalifikacji fryzjerów. 

Skuteczność systemu i prężny rozwój firmy pozwolił na otworzenie kolejnej lokalizacji Salonu Ines już w 2008 roku. 

Obecnie oba Salony działają w sposób ciągły  bez zmian od wielu lat zatrudniając najlepszych ekspertów z zakresu technologii koloryzacji, technik cięcia, modelowania oraz pielęgnacji. Nasi eksperci pracują w oparciu o najnowsze światowe trendy oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i stylów pracy. Wszystko to aby Państwa zadowolić i dostarczać usługi na jak najwyższym poziomie. 

Salon ines • wrocław

włosy to nasza pasja – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

 

innowacje
Salon ines • wrocław

nowoczesne zarządzanie

"Ludzie to wyjątkowy kapitał organizacji ich kompetencje w postaci wiedzy, doświadczenia i umiejętności są zasobem o charakterze strategicznym. Dużą część naszej pracy stanowią szkolenia i samokształcenie. Dzięki systemowi MJK w sposób ciągły dbam o rozwój kompetencji moich pracowników i firmy." - J.Korykora, manager Salonów Ines