logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Moroccanoil Color Complete – rewolucyjne podejście do pielęgnacji

Moroccanoil Color Complete – rewolucyjne podejście do pielęgnacji

Zatrzymaj życie w kolorze włosów po farbowaniu i wzmocnij swoje włosy. Kolekcja Color Complete to rewolucyjne podejście do pielęgnacji włosów farbowanych. Dwa zabiegi w Salonie i domowa pielęgnacja pozwolą Ci się cieszyć nowym kolorem włosów jeszcze dłużej! Przyjdź do naszych Salonów i zakochaj się w nowej pielęgnacji od Moroccanoil.

W tych trudnych czasach pragniemy wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom, dlatego wprowadziliśmy nową usługę do naszego cennika Moroccanoil Color Complete. Teraz dzięki zabiegowi w Salonie i pielęgnacji w domu będziesz mogła się cieszyć dłużej pięknym kolorem włosów i ograniczyć konieczność częstych wizyt u fryzjera w celu poprawy koloru.

POZNAJ COLOR COMPLETE OD MOROCCANOIL

Moroccanoil to niekwestionowany lider w pielęgnacji włosów.  Jest to linia produktów do włosów i ciała z dodatkiem olejku arganowego.  Kosmetyki Moroccanoil zapewniają długotrwałą gładkość, niesamowity połysk, poprawiają podatność na układanie i przyśpieszają suszenie. Olejek arganowy dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy, witaminy E oraz kwasów tłuszczowych przywraca blask osłabionym włosom, poprawia witalność włosów oraz chroni włosy przed promieniami UV. 

Pielęgnacja Moroccanoil Color Complete zaczyna się w Salonie przed zabiegiem farbowania i kontynuowana jest w domu dla utrzymania efektów. Stosowane razem produkty zapobiegają codziennym środowiskowym przyczynom blaknięcia koloru i powstawaniu żółtych refleksów. Już po 10 myciach stwierdzono 100% przedłużenie trwałości i intensywności koloru dla włosów naturalnych.  

Zabieg w Salonie ChromaTech składa się z dwóch etapów:

◼️ Etap 1 ChromaTech PRIME – zabieg wykonywany jest przed przystąpieniem do farbowania. Na tym etapie przygotowywana jest baza, która ułatwi osadzanie koloru, i wyrówna porowatość włosów. Zastosowanie produktu ChromaTech PRIME zmniejsza podrażnienie skóry głowy i dyskomfort w trakcie zabiegu farbowania.  

◼️ Etap 2 ChromaTech POST – zabieg wykonywany jest po wykonaniu farbowania. Na tym etapie zabezpiecza się łuskę włosa i kolor zamyka się we włosie, aby maksymalnie długo się utrzymywał po zabiegu. Dodatkowo stosowany preparat odbudowuje chemiczną i fizyczną strukturę włosa.

Do przedłużenia profesjonalnej usługi salonowej polecamy:

◼️ Moroccaoil Color Continue Szampon – delikatny szampon nie zawierający siarczanów. Przedłuża utrzymanie się rezultatów po zabiegu w Salonie. Z każdym myciem odbudowuje chemiczną i fizyczną strukturę włosa, co pomaga w utrzymywaniu koloru włosów.

◼️ Moroccaoil Color Continue Odżywka – pomaga odbudowywać keratynową strukturę włosów i zamyka w nich kolor dzięki technologii COLORLINK. Przywraca dobrą kondycję włosom przy każdym użyciu.

◼️ Moroccaoil Color Protect & Prevent Spray – zapewnia natychmiastową ochronę przed wszystkimi środowiskowymi (tj. zanieczyszczenia, promieniowanie UV, uszkodzenia termiczne) przyczynami blaknięcia i matowienia koloru. Zabezpiecza i odbudowuje końcówki włosów.  

TECHNOLOGIA COLOR COMPLETE

Kolekcja Color Complete zawiera dwie prawnie zastrzeżone technologie:

◼️ ArganID – cała kolekcja Color Complete zawiera w sobie składnik ArganID, dzięki któremu olej arganowy wnika głęboko do trzonu włosa i jednocześnie uszczelnia go w celu zamknięcia w nim koloru

◼️ COLORLINK – tworzy krzyżujące się wiązania w strukturze keratynowej, dzięki czemu kolor jest zamykany w jej strukturze i tworzona jest tarcza ochronna, która zapobiega jego wypłukiwaniu się. Dodatkowo stosowanie regularnie produktów z tą technologią odbudowuje zniszczone włosy 

Komu polecamy zabieg Moroccanoil do usługi farbowania? Przede wszystkim osobom ze słabymi i wrażliwymi włosami, które dzięki zabiegowi wzmocnią strukturę włosa a stosując pielęgnację w domu przedłużą efekt zabiegu salonowego. Zabieg jest również idealny dla osób, które mają wysokie wymagania, co do koloryzacji i chcą się cieszyć pięknym kolorem włosów przez długi czas bez konieczności częstych wizyt u fryzjera w celu odświeżenia koloru.

Zapraszamy do zapisów:

• Legnicka tel. 601 710 299
• Zwycięska tel. 601 710 869

Przypominany, że za wykonywanie różnych usług w Salonach Ines otrzymasz pINESki, które potem możesz wykorzystać do zakupu wybranej usługi z cennika. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego systemu a pINESki będzie Tobie naliczać automatycznie po każdej wizycie w Salonie. Usługi za jakie przysługują pINESki oraz ilość pINESek do wykonania wybranej usługi znajdziesz w naszym cenniku technologicznym.

POZNAJ PROGRAM PINESKA >KLIKNIJ<

Serdecznie zapraszamy również do śledzenia naszego profilu fb:

https://www.facebook.com/salonineswroclaw/