logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Świętujemy 25-lecie działalności Salonów Fryzjerskich Ines we Wrocławiu

Świętujemy 25-lecie działalności Salonów Fryzjerskich Ines we Wrocławiu

W piątek obchodziliśmy szczególny dzień. Dokładnie 21 stycznia 25 lat temu powstał pierwszy Salon Ines we Wrocławiu. W ciągu tych 25 lat z małego zakładu zmieniliśmy się w nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie. Udało również się nam zrealizować jeden z naszych strategicznych celów biznesowych i otworzyliśmy drugą lokalizację Salonu Ines w 2008 roku. Obecnie znaleźć nas możecie dwóch strategicznych punktach Wrocławia na ulicy Zwycięskiej i Legnickiej.  

Zdajemy sobie sprawę, że sukces nie jest możliwy bez zaufania klientów, naszych wykwalifikowanych pracowników oraz partnerów handlowych. Dlatego z tej okazji chcielibyśmy Wam złożyć ogromne podziękowania za zaufanie, owocną współpracę i za to, że dzięki Wam możemy obchodzić tą okrągłą rocznicę.

Przez ostatnie ćwierć wieku wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, doszkalania naszej kadry fryzjerskiej oraz poszerzania oferty usług fryzjerskich dostępnych w Salonach Ines. Inspirowaliście nas do ciągłego rozwoju i nieustannego podnoszenia jakości naszych usług. Wasze wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć. Wdzięczni jesteśmy za życzliwość i otwartość oraz szczerą komunikację, dzięki której mogliśmy skutecznie dostosowywać się do zmieniających realiów.

W kolejnych nadchodzących latach dalej pragniemy stawiać na ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności naszych stylistów a przede wszystkim chcemy stawiać na młodych ludzi, którzy pragną rozwijać i uczyć się od doświadczonych fryzjerów, nie posiadając wcześniejszego doświadczenia w branży. Przez 23 lata modyfikowaliśmy i udoskonalaliśmy nasz autorski system szkolenia fryzjerów MJK (kliknij tutaj i dowiedz się więcej), i obecnie mamy pewność, że kształcimy przyszłych nie tylko fryzjerów ale stylistów i kreatorów najnowszych trendów.

Nowe pokolenie fryzjerów - Salon Legnicka

Ludzie to zasób strategiczny każdej organizacji a młodzi ludzie to nasza przyszłość i warto w nich inwestować. Z tym hasłem pragniemy rozpocząć 25-lecie działalności Salonów Ines i przez najbliższe lata będziemy kłaść duży nacisk na rozwój umiejętności naszych stylistów a w szczególności młodego pokolenia fryzjerów. Świadczenie usług na jak najwyższym poziomie zawsze było priorytetem dla naszej firmy i w nadchodzących latach dalej będziemy utrzymywać ten standard. Zadowolenie i uśmiech klientów po wyjściu z naszych Salonów jest tym, co nas motywuje do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Bardzo dziękuję, że byliście z nami przez ten długi czas i dalej jesteście korzystając z naszych usług, bez Was nie byłoby możliwe obchodzenie dzisiejszej rocznicy. Również bardzo bym chciał podziękować wszystkim fryzjerom, którzy byli częścią naszej firmy oraz tym, którzy obecnie dalej są z nami. To Wasze zaangażowanie, fachowość, wiedza i umiejętność twórczego podejścia do każdego klienta sprawia, że niemożliwe staje się możliwe a klienci wychodzą zawsze zadowoleni z naszych Salonów. ” – Jacek Korykora, właściciel Salonów Ines

Z okazji 25-lecia zorganizowaliśmy małe spotkaniem w Salonie na Zwycięskiej, aby wspólnie uczcić 25-lat istnienia firmy, zjeść tort oraz życzyć sobie kolejnych 25 lat sukcesów.  

25 lat razem z wami – prezent dla klientów

25 lat to magiczna liczba dlatego chcemy razem z Wami świętować przez cały rok ten ważny dla nas okres. Od tego poniedziałku (24.01.2022) za każdym razem gdy nas odwiedzisz i wykonasz usługę, za którą przysługują pINESki dodatkowo otrzymasz od nas  3 pINESki na swoje konto!

Zależy nam aby wszystkie prowadzone przez nas akcje promocyjne były dla Was atrakcyjne i różnorodne. Dlatego specjalnie dla Was robimy mocny skręt w kontekście organizacji naszych akcji promocyjnych i od tego roku przyszłe akcje promocje, które będą pojawiać się w Salonach Ines będą w większym stopniu związane z naszym autorskim programem pINESka

Od teraz będziesz mieć więcej okazji do zbierania pINESek w ciągu całego roku! 

Program pINESka istnieje od 2011 i powstał z myślą o naszych stałych klientach. Bardzo doceniamy to, ze jesteście z nami i korzystacie regularnie z naszych usług. W ramach programu za korzystanie z usług w jednym z Salonów Ines umożliwiamy Ci kolekcjonowanie wirtualnej waluty – pINESek. Wirtualne pINESki możesz wykorzystać na zakup dowolnej usługi znajdującej się w naszym cenniku. Całą listę usług dostępnych za pINESki znajdziesz na stronie internetowej salonu >klik<. Dołącz do grona naszych klientów, którzy od lat zbierają pINESki i wymieniają je na wybrane przez siebie usługi. Więcej o programie piNESKa znajdziesz tutaj:

➡️PROGRAM PINESKA

Obserwuj naszą stronę oraz profil FB i wypatruj dodatkowych okazji na zbieranie pINESek :  

➡️SALON INES FACEBOOK

Akcja jest ważna przez cały rok!

Salony fryzjerskie Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. 

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Joanna WYSZYŃSKA
Joanna WYSZYŃSKA
2023-12-16
Cudowne miejsce / fantastyczna atmosfera i bardzo profesjonalne stylistki 👍Pani Iwonka to naprawdę mega specjalistka w swoim fachu /od razu wie czego kobieta potrzebuje / szczerze polecam /każdy poczuje się zaopiekowany i jak w domu a wyjdzie pięknie zrobiony
Małgorzata Kwiecień
Małgorzata Kwiecień
2023-12-15
Profesjonalne usługi , przyjemna atmosfera, otwartość na klienta👌
Dorota Jarosz
Dorota Jarosz
2023-12-12
Do salonu trafiłam z polecenia koleżanki. Zależało mi na farbach Goldwell z których salon korzysta. Pani Karolina świetnie dobrała mi odcień do mojego miodowego blondu i bez problemu pokryła odrosty. Z podcięcia też jestem zadowolona. Jest to salon z normalnymi cenami. Będzie kolejna wizyta. Szczerze polecam.
Anna Tomczyk
Anna Tomczyk
2023-12-07
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Korzystałam z usługi p. Karoliny. Dobrze dobrała fryzurę do mojej twarzy i wykonała ją bardzo starannie. Poza tym jest miłą osobą. Jak najbardziej polecam.
Paulina Skowronska
Paulina Skowronska
2023-12-06
To była moja pierwsza wizyta i jestem zachwycona! Przepiękne miejsce, cudowna atmosfera, przemiłe uśmiechnięte dziewczyny. Pyszna kawa, profesjonalna obsługa i włos jak marzenie! Do tego salon wygląda jak z amerykańskiego filmu. Bardzo polecam, zadowolenie maks! ♥️💇🏽‍♀️
Paweł Niedzielski
Paweł Niedzielski
2023-11-25
Najlepszy salon na świecie 🙂 Profesjonalna obsługa:)
Katarzyna N.
Katarzyna N.
2023-11-23
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Cała usługa przebiega w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Fryzjerki doradzają oraz wykonują swoją prace perfekcyjnie. Dziękuje i polecam! :))