logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Nowa linia produktów rozjaśniających LIGHTDIMENSIONS

Nowa linia produktów rozjaśniających LIGHTDIMENSIONS

Gładsze. Silniejsze. Jaśniejsze. Lepsze. Nieograniczone rozjaśnianie. Poznaj wysokiej jakości gamę produktów rozjaśniających Goldwell dostępną w Salonach Ines już od marca. 

Rozjaśnianie włosów wcale nie musi oznaczać rezygnacji z ich dobrej kondycji, dzięki systemowi Silklift zapewnisz włosom optymalną pielęgnację już w trakcie usługi. Jeżeli zawsze marzyły Ci się jaśniejsze włosy ale obawiałaś się zabiegu rozjaśniania, to ta usługa będzie idealna dla Ciebie. Przed każdym zabiegiem nasi fryzjerzy ocenią stan Twoich włosów i dobiorą idealne produkty dla Ciebie. 

Oferujemy wysokiej klasy usługi, dlatego w przypadku gdy stan włosów nie będzie pozwalał na bezpieczne wykonanie rozjaśniania, nasi fryzjerzy w zamian zaproponują Tobie odpowiednie kosmetyki oraz zabiegi pielęgnacyjne regenerujące włosy. 

POZNAJ TECHNOLOGIĘ LIGHTDIMENSIONS

LIGHTDIMENSIONS to produkty Goldwell dedykowane do rozjaśniania włosów. Dzięki opatentowanym technologiom są niezwykle przyjazne dla włosów i posiadają intensywne działanie rozjaśniające.

◼️ Technologia Lighting Control kontroluje poziom wolnych rodników, dzięki czemu rozjaśnianie jest silniejsze i bardziej ukierunkowane

◼️ Anti-Yellow-System zapewnia najczystsze i najbardziej równomierne efekty podczas rozjaśniania.

◼️  Zintegrowana technologia BondPro+ chroni włosy przed ich uszkodzeniem i wzmacnia włókna włosów. 

◼️ Zintegrowane technologie IntraLipid i SilkProteinComplex w pielęgnacyjnych lotonach zapewniają najlepszą możliwą pielęgnację i ochronę podczas rozjaśniania.

NOWY SILKLIFT. NOWA REPCEPTURA

Proszki rozjaśniające Silklift to seria produktów zintegrowanych z technologią BondPro+. Dzięki opatentowanym technologiom nowe produkty Silklift pozwalają na rozjaśnienie włosów aż do 9 poziomów. Nie zapomniano również o włosach delikatnych i obciążonych. Zintegrowane technologie IntraLipid i SilkProteinComplex doskonale pielęgnują włosy w trakcie zabiegu i uzupełniają ich uszkodzone części. Silklift od Goldwell w profesjonalnych rękach to gwarancja idealnego i bezpiecznego rozjaśnienia włosów.

smoother stronger brighter better
"Gładsze. Silniejsze. Jaśniejsze. Lepsze" Goldwell

◼️ Silklift STRONG pozwala na silne rozjaśnienie aż do 9 poziomów (aż o 3 tony więcej niż w poprzedniej serii produktów!)

◼️ Silklift ZERO AMMONIA delikatne rozjaśnienie do 6 poziomów, bez amoniaku i nieprzyjemnego zapachu. Idealny wybór rozjaśnienia dla włosów delikatnych i obciążonych.

◼️ Silklift CONTROL silne rozjaśnienie z kontrolą tonowania, możliwość uzyskania najchłodniejszych efektów rozjaśnienia w jednym kroku bez potrzeby dodatkowego tonowania

Nasi fryzjerzy zawsze dobiorą najbardziej optymalne produkty, aby otrzymać wymarzony przez Ciebie efekt w bezpieczny sposób. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

WIEDZA I CIĄGŁE DOSKONALENIE

Mimo, że z technologią Silklift związani jesteśmy od lat to zawsze przed wprowadzeniem nowego produktu, nawet ze znanej nam serii,  dbamy o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry. W przypadku nowej serii Silklift nie było inaczej. W dniu 3 marca 2021 roku nasi fryzjerzy mogli dogłębnie zapoznać się z nowymi produktami od firmy Goldwell. W trakcie szkolenia poznaliśmy specyfikę oraz możliwości nowych produktów nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

Mini fotorelację z naszego ostatniego szkolenia dotyczącego produktów Silklift możesz obejrzeć poniżej 😊

Dzięki odpowiednim szkoleniom i ciągłemu dokształcaniu się możesz mieć pewność, że z nami Twoje włosy będą bezpieczne 😊

JAK DBAĆ O ROZJAŚNIONE WŁOSY? PIELĘGNACJA WŁOSÓW PO ROZJAŚNIANIU

Rozjaśniane jest jednym z najbardziej inwazyjnych zabiegów fryzjerskich, dlatego włosy po rozjaśnianiu wymagają opieki i intensywnej pielęgnacji. Pozbawione pigmentów włosy stają się szorstkie, łamliwe i kruszą się. Kluczowym działaniem, aby zapobiec nieodwracalnemu uszkodzeniu włosów jest regularna pielęgnacja i regeneracja włosów. Po usłudze rozjaśniania należy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do włosów i pamiętać o ich intensywnym odżywianiu. W Salonach Ines zawsze masz okazję zakupić wszystkie niezbędne kosmetyki do utrzymania prawidłowego stanu włosów po zabiegu rozjaśniającym, marki Goldwell i Moroccanoil. Dodatkowo w ofercie posiadamy również profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne poprawiające i utrzymujące odpowiedni stan włosów.

Pamiętaj odpowiednia pielęgnacja włosów po zabiegu rozjaśniającym, zwłaszcza tym intensywnym jest niezbędna, aby utrzymać dobry stan włosów przez cały czas. Jeżeli nie wiesz jak zadbać o rozjaśnione włosy zawsze możesz zasięgnąć porady u naszych fryzjerów. Zadzwoń do nas bądź przyjdź do Salonu a chętnie doradzimy i pomożemy przy wyborze odpowiedniego zabiegu i kosmetyków dla Twoich włosów. Porady naszych fryzjerów są bezpłatne 😊   

• Legnicka tel. 601 710 299
• Zwycięska tel. 601 710 869

Uprzejmie informujemy, że w naszych Salonach jest bezpiecznie i zachowujemy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa przy wykonywaniu usług. Dezynfekujemy fotele i narzędzia, nosimy środki ochrony własnej. Zapraszamy do odwiedzin.

Serdecznie zapraszamy również do śledzenia naszych profili społecznościowych:

Facebook