logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Nowa usługa serwis k18 – terapia molekularna włosów. Promocja

Nowa usługa serwis k18 – terapia molekularna włosów. Promocja

Zawsze dążymy do tego, byście czuli się pewnie i pięknie, a wasze włosy emanowały zdrowiem i blaskiem. Dziś pragniemy podzielić się z Wami ekscytującą nowością, która zmieni sposób, w jaki myślicie o pielęgnacji włosów. To prawdziwa rewolucja – Serwis K18 już od października dostępny w Salonach Ines! A teraz decydując się na zabieg w październiku maskę K18 5ml otrzymasz gratis w ramach wykonywanej usługi. Maska wystarcza średnio na 3 zabiegi, więc będziecie mogli kontynuować dbanie o swoje włosy również po wyjściu z salonu.

W Salonach Fryzjerskich Ines we Wrocławiu zawsze stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które poprawiają zdrowie i wygląd Waszych włosów. Dlatego przedstawiamy Wam Serwis K18, który skradnie serca wszystkich, którzy marzą o zdrowych, lśniących i pięknych włosach!

serwis k18: MOLEkularna naprawa włosów

Czym jest Serwis K18? To rewolucyjna technologia, która przywraca zdrowie i blask nawet najbardziej zniszczonym włosom. Bez względu na to, czy ostatnio przeszłyście przez koloryzację, rozjaśnianie czy jakikolwiek inny zabieg. Serwis K18 to innowacyjna technologia oparta na peptydzie K18, który ma zdolność naprawiania molekularnej struktury włosa. To nic innego jak prawdziwa terapia dla Waszych włosów! Bez względu na to, czy planujecie koloryzację, rozjaśnianie, trwałą ondulację, keratynowe wygładzanie czy zwykłe strzyżenie, serwis K18 może być zastosowany w trakcie tych zabiegów. Serwis K18 przywróci Waszym włosom ich naturalną moc i piękno.

Aplikacja Serwisu K18 jest niesamowicie prosta i zajmuje zaledwie 4 minuty. Serwis K18 to takie produkty jak szampony, maski i mgiełka molekularna, które są używane w trakcie zabiegu, aby naprawić strukturę włosa.

DLACZEGO TO DZIAŁA?

K18 to produkt biotechnologiczny, który naśladuje strukturę włosa. Działa poprzez ponowne łączenie łańcuchów polipeptydowych i wiązań dwusiarczkowych, które mogą ulec zerwaniu podczas zabiegów fryzjerskich. Dodatkowo, jego optymalne pH pomaga w zminimalizowaniu rozchylania łusek włosa, przywracając tym samym zdrowie i blask Twoim włosom. K18 naśladując naturalną strukturę keratynowych cząsteczek budulcowych jest odbierany przez włosy jako naturalny składnik, sprawiając, że K18 to trwałe rozwiązanie dla zniszczonych włosów.

PEPTYD k18: JAK to działa?

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektórzy mają tak niesamowicie zdrowe i lśniące włosy? Tajemnicą są molekularne mechanizmy działające na poziomie naszych włosów. Poznaj PEPTYD K18 – rewolucyjny peptyd, który przywraca Twoim włosom witalność i siłę!

PEPTYD K18 to prawdziwy magik w świecie pielęgnacji włosów. Ten biomimetyczny peptyd działa na poziomie molekularnym:

🔗 Odbudowuje Wiązania Molekularne:  peptyd bez trudu naprawia uszkodzone łańcuchy polipeptydowe na poziomie molekularnym. To tak, jakbyśmy zszywali nici w obrębie włosa, sprawiając, że stają się one mocniejsze i bardziej odporne.

🌈 Regeneruje Po Zabiegach Fryzjerskich: Czy to koloryzacja czy zabiegi chemiczne, K18 wnika głęboko w strukturę włosa, przywracając mu siłę i elastyczność. Wyniki? Mocne, gładkie, i elastyczne włosy.

🌟 Natychmiastowe i Trwałe Rezultaty: Już po pierwszym użyciu zauważysz, że twoje włosy są zregenerowane i pełne życia. A co najlepsze, efekty utrzymują się nawet po kolejnych myciach!

⏱️ Szybka i Wygodna Regeneracja: Nie potrzebujesz godzin na pielęgnację włosów. K18 działa w zaledwie 4 minuty, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknymi włosami bez zbędnego tracenia czasu.

🌱 Dla Wszystkich Typów Włosów: Niezależnie od tego, czy masz kręcone, proste, czy falowane włosy, K18 zadziała dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ działa na poziomie molekularnym, gdzie wszystkie włosy są takie same

Teraz wiesz, dlaczego niektórzy mają niesamowite włosy. Daj swoim włosom to, na co zasługują, i wypróbuj Serwis K18 – kompleksową usługę odbudowy włosów. Twoje włosy będą Ci za to wdzięczne! 💇‍♀️

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Salony Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. A od 1 lipca mamy poszerzoną ofertę usług w Salonie Ines na Zwycięskiej o stylizację paznokci.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂