logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Nowa usługa w Salonie Ines! Stylizacje paznokci

Nowa usługa w Salonie Ines! Stylizacje paznokci

Nie tylko piękne włosy ale również zadbane dłonie dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, że poczujesz się lepiej. Od 1 lipca poszerzamy naszą ofertę usług dostępnych w Salonie Ines na Zwycięskiej we Wrocławiu o stylizację paznokci! Zadbaj jednocześnie o swoje włosy oraz dłonie w jednym miejscu i zaoszczędź czas na dodatkowe wizyty. W naszej nowej ofercie znajdziesz takie usługi jak manicure hybrydowy i żelowy a teraz dodatkowo po wykonaniu usługi stylizacji paznokci otrzymasz od nas kupon w wysokości 20 zł, do wykorzystania przy następnej wizycie. Kupon będziesz mogła wykorzystać na dowolną usługę dostępną w Salonie Ines.

A dlaczego warto przyjść do nas i zrobić sobie piękne paznokcie? W Salonie Ines na Zwycięskiej będziesz mieć możliwość skorzystania z usług stylistek z wieloletnim doświadczeniem w stylizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że od nas zawsze wyjdziesz z pięknymi i zadbanymi paznokciami. Nasze stylistki gwarantują trwałe i precyzyjne wykonanie manicure, z nami nie musisz się obawiać, że stylizacja ulegnie deformacji czy odpadnie po wykonaniu usługi. 

W naszej ofercie znajdziesz:

 ➡️ Manicure hybrydowy założenie 

 ➡️ Uzupełnienie manicure hybrydowego

 ➡️ Przedłużenie żelowe 

 ➡️ Ściągnięcie poprzedniej stylizacji żelowej

 ➡️ Uzupełnienie żelowe

Jeżeli dalej nie jesteś przekonana obejrzyj prace poniżej stylistek dostępnych w Salonie Ines na Zwycięskiej:

Niebieskie paznokcie w wykonaniu Aleksandry
Żółty french w wykonaniu Moniki
Czerwony french w wykonaniu Anny

Zapisy prowadzimy telefonicznie pod numerem telefonu  ➡️ 601 710 869

Nasza recepcja jest otwarta w godzinach pracy salonu na Zwycięskiej, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z nową usługą zawsze możesz do nas zadzwonić 🙂 

POZNAJ ZALETY MANICURE HYBRYDOWEGO

Manicure hybrydowy cieszy się obecnie dużą popularnością przede wszystkim ze względu na swoją trwałość w porównaniu do tradycyjnych lakierów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie swój czas i zawsze chcą mieć piękne oraz eleganckie paznokcie. Aplikacja lakieru hybrydowego nie jest skomplikowanym procesem a co najważniejsze nakładane warstwy lakieru są cienkie, dzięki czemu paznokcie po stylizacji dalej wyglądają naturalnie. Jedną z największych zalet manicure hybrydowego jest odporność na uszkodzenia i odpryski – jeżeli Twoje paznokcie mają tendencję do łamania się warto przemyśleć wykonanie hybrydy. Paznokcie po wykonaniu zabiegu są błyszczące i mają piękny połysk, który utrzymuje się nawet do 4 tygodni, co w przypadku tradycyjnych lakierów jest nieosiągalne. 

Przy wykonywaniu manicure hybrydowego wykorzystuje się lampę UV/UV LED, dzięki czemu warstwa lakieru zostaje od razu utwardzona i  nie traci się czasu na oczekiwanie, aż wysuszą się poszczególne nakładane warstwy. Lakiery hybrydowe nowej generacji są całkowicie bezpieczne dla paznokci, oprócz barwników można znaleźć w nich witaminy, minerały oraz włókna keratynowe. A co najważniejsze mają działanie wspierające odbudowę płytki paznokcia.   

Serdecznie zapraszamy do zapisów. Obecnie oferta jest dostępna wyłączone w Salonie Ines na Zwycięskiej.   

Salony Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. A od 1 lipca mamy poszerzoną ofertę usług w Salonie Ines na Zwycięskiej o stylizację paznokci.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂