logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Nowy Rok w Salonach Ines

Nowy Rok w Salonach Ines

Koniec roku i początek nowego to idealny czas, aby odmienić swoje życie. Zastanawiasz się co zmienić? Czasami warto zacząć od włosów. To najlepszy sposób, żeby poczuć się lepiej i poprawić sobie nastrój. Specjalnie w styczniu przygotowaliśmy dla Was super prezent, teraz do końca miesiąca za wykonanie usługi na odpowiednią kwotę otrzymasz od nas bon do wykorzystania przy następnej wizycie.

Nie tylko radykalne cięcie czy zmiana koloru odmienią Twój wygląd, czasami wystarczy nawet drobna zmiana, aby poczuć się jak zupełnie nowa osoba. Zarówno przy tych ekstremalnych zmianach, jak i drobnych nasi fryzjerzy zawsze służą fachową poradą i doświadczeniem. Niezdecydowanym a chcącym odmienić coś w swoim życiu polecamy darmowe konsultacje z naszymi ekspertami, w trakcie konsultacji otrzymasz informacje i porady odnośnie swoich włosów, jak również zaplanujesz przyszłą wizytę.

Jeszcze się zastanawiasz czy warto zrobić sobie prezent na Nowy Rok? Zapoznaj się z pracami naszych fryzjerów poniżej i umów się na wizytę do jednego z naszych Salonów. 

 

Trendy fryzjerskie zmieniają się dynamicznie a my wraz z nimi, oferując Tobie możliwe jak największy wachlarz usług związanych z koloryzacją włosów, cięciem i pielęgnacją. Chętnie pomożemy Tobie wybrać idealną fryzurę podkreślającą Twoją urodę i zdrowy wygląd włosów. Zachęcamy również do zapoznania się z technikami koloryzacji dostępnymi w Salonach Ines:

BALAYAGE polega na rozjaśnieniu wybranych partii włosów w celu osiągnięcia efektu objętości, świeżości oraz blasku. Koloryzację wykonuje się za pomocą farb zbliżonych do koloru włosów. Usługa polecana jest dla osób z cienkimi i delikatnymi włosami, dla których rozjaśnianie większej partii włosów nie jest wskazane. 

OMBRE to technika, która polega na stopniowym rozjaśnianiu końcu włosów z pozostawieniem ciemniejszych włosów u nasady głowy. Koloryzację można wykonać w rozmaitych tonacjach, dobranych indywidulanie do urody Klientki. Przejście koloru pomiędzy górną a dolną częścią włosów jest mocno widoczne. Najlepiej prezentuje się na grubych, mocnych i kręconych włosach.

SOMBRE jest techniką zbliżoną do tradycyjnego ombre. Jest to wersja delikatniejsza, w której włosy przy nasadzie są w naturalnym kolorze, a końce rozjaśnia się o 2-3 tony. Jest to efekt bardziej subtelny i naturalny niż przy klasycznym ombre. Koloryzacja sombre sprawia, że włosy zyskują optycznie na objętości. Polecamy dla osób z cienkimi włosami.

AIR TOUCH jest to koloryzacja, w której rozjaśnianie włosów nie wymaga mocnej korekty koloru tonowaniem. Efektem koloryzacji można się cieszyć przez wiele miesięcy, ponieważ odrost jest dość naturalny a przejście między kolorami prawie niewidoczne. Ten rodzaj koloryzacji wymaga dużego nakładu czasu pracy, ze względu na separowanie pasm przy użyciu suszarki. Polecana dla osób, które nie mają czasu często chodzić do fryzjera i chciałby cieszyć się pięknym i zadbanym wyglądem włosów przez długi czas.

REFLKESY to technika, która polega na subtelnym rozjaśnieniu kilku pasm-refleksów. Usługa ta nie wymaga dużego nakładu czasu, jest szybka i nie wymaga częstego odświeżania. Idealna dla Pań, które pragną delikatnej zmiany i subtelnego rozświetlenia aktualnego koloru włosów.

HAND TOUCH jest to koloryzacja z tzw. ‘wolnej ręki’. Stylista indywidualnie dostosowuje rozłożenie i ilość blond refleksów względem życzenia Klientki. Uzyskany kolor jest wielowymiarowy a końcowy efekt bardzo naturalny. Rozwiązanie idealne dla Pań, które pragną indywidualnego podejścia do ich włosów. 

W Nowy Rok zrób coś dla siebie i swoich włosów z Salonami Ines. U nas każdy znajdzie idealną fryzurę dla siebie. 

 Salony Ines to:

🌟dwie lokalizacje w strategicznych punktach Wrocławia (Zwycięska, Legnicka)

🌟eksperci z wieloletnim doświadczeniem

🌟świadczenie usług w zakresie koloryzacji, technik cięcia, modelowania, kreacji i pielęgnacji

🌟kosmetyki i produkty z najwyższej półki (Goldwell, Moroccanoil)

🌟wysoki standard bezpieczeństwa i ochrony indywidualnej (dezynfekcja foteli i narzędzi po każdym kliencie, bezpieczna odległość, środki ochrony własnej)

🌟ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników (system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych)

🌟obsługa klienta na najwyższym poziomie

🌟profesjonalne konsultacje z ekspertami fryzjerstwa

🌟pasja do fryzjerstwa

 

Uprzejmie informujemy, że w styczniu Salony Ines otwarte są od 4.01.2021 w godzinach:

8.00-21.00 poniedziałek – piątek

9.00-18.00 sobota

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów:

📞 LEGNICKA: 601 710 299
📞 ZWYCIĘSKA: 601 710 869

Promocja trwa przez cały miesiąc Styczeń.