logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Salony Fryzjerskie Ines – miejsce, gdzie fryzjerzy rozwijają swoje umiejętności. Szkolenie Master Stylist

Salony Fryzjerskie Ines – miejsce, gdzie fryzjerzy rozwijają swoje umiejętności. Szkolenie Master Stylist

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce w Salonach Fryzjerskich Ines. Wszyscy nasi uczestnicy zakończyli z sukcesem szkolenie Master Stylist, uzyskując prestiżowy tytuł specjalisty w dziedzinie stylizacji i cięcia włosów. Formuła kwalifikacji Master Stylist jest uznana na całym świecie, a w Polsce tylko kilka salonów może pochwalić się takimi kwalifikacjami. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z naszych uczestników: Angeliki, Pawła, Nikoli, Karoliny i Sebastiana, którzy zdali egzaminy na specjalistów Master Stylist. Obecnie wszyscy nasi pracownicy posiadają kwalifikacje Master Stylist.

Michał Furmaniak, Certyfikowany Instruktor Goldwell, był trenerem szkolenia i dzięki jego wiedzy i doświadczeniu nasi pracownicy doskonale poznali tajniki zawodu fryzjera na najwyższym poziomie. Szkolenie Master Stylist to niezwykle wymagający program, który pozwala na doskonalenie umiejętności i zdobycie wiedzy w dziedzinie stylizacji i cięcia włosów. Struktura szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, które pozwalają na doskonalenie umiejętności fryzjerskich. Uczestnicy szkolenia muszą wykazać się dużą wiedzą na temat różnych typów włosów i skóry głowy oraz umiejętnością dostosowania odpowiedniej techniki do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Master Stylist to program składający się z trzech części. Pierwszy etap, nazwany „Technique & Style” (Technika i Styl), skupia się na doskonaleniu technik cięcia i stylizacji włosów. Drugi etap, „Creative & Fashion” (Kreatywność i Moda), skupia się na umiejętności tworzeniu kreatywnych i modnych fryzur dopasowanych indywidualnie do klienta. Trzeci etap, „Mentoring & Leadership”, (Mentorowanie i Przywództwo) koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i przekazywania wiedzy.  Dzięki temu programowi nasi pracownicy mogli nie tylko rozwinąć swoją kreatywność i doskonalić dalej swoje techniki ale również poznać najnowsze trendy w branży fryzjerskiej.

Jesteśmy dumni, że nasi specjaliści z powodzeniem przeszli przez ten wymagający program i uzyskali tytuł Master Stylist. Dzięki temu, jesteśmy w stanie oferować Wam, naszym klientom jeszcze wyższą jakość usług fryzjerskich, a nasi mistrzowie fryzjerstwa są w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Jeszcze raz gratulujemy Angelice, Pawłowi, Nikoli, Karoline oraz Sebastianowi i mamy nadzieję, że będą mogli wykorzystać nowo zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce, dostarczając Wam niezapomnianych doświadczeń fryzjerskich.

Sebastian
Angelika
Nikola
Karolina
Paweł

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Salonów Fryzjerskich Ines i przekonania się o wysokiej jakości naszych usług, których jakość potwierdza nie tylko prestiżowy tytuł Master Stylist ale również ciągłe szkolenie się naszych pracowników oraz bycie otwartym na nową wiedzę i umiejętności. 

Salony Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. A od 1 lipca mamy poszerzoną ofertę usług w Salonie Ines na Zwycięskiej o stylizację paznokci.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Joanna WYSZYŃSKA
Joanna WYSZYŃSKA
2023-12-16
Cudowne miejsce / fantastyczna atmosfera i bardzo profesjonalne stylistki 👍Pani Iwonka to naprawdę mega specjalistka w swoim fachu /od razu wie czego kobieta potrzebuje / szczerze polecam /każdy poczuje się zaopiekowany i jak w domu a wyjdzie pięknie zrobiony
Małgorzata Kwiecień
Małgorzata Kwiecień
2023-12-15
Profesjonalne usługi , przyjemna atmosfera, otwartość na klienta👌
Dorota Jarosz
Dorota Jarosz
2023-12-12
Do salonu trafiłam z polecenia koleżanki. Zależało mi na farbach Goldwell z których salon korzysta. Pani Karolina świetnie dobrała mi odcień do mojego miodowego blondu i bez problemu pokryła odrosty. Z podcięcia też jestem zadowolona. Jest to salon z normalnymi cenami. Będzie kolejna wizyta. Szczerze polecam.
Anna Tomczyk
Anna Tomczyk
2023-12-07
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Korzystałam z usługi p. Karoliny. Dobrze dobrała fryzurę do mojej twarzy i wykonała ją bardzo starannie. Poza tym jest miłą osobą. Jak najbardziej polecam.
Paulina Skowronska
Paulina Skowronska
2023-12-06
To była moja pierwsza wizyta i jestem zachwycona! Przepiękne miejsce, cudowna atmosfera, przemiłe uśmiechnięte dziewczyny. Pyszna kawa, profesjonalna obsługa i włos jak marzenie! Do tego salon wygląda jak z amerykańskiego filmu. Bardzo polecam, zadowolenie maks! ♥️💇🏽‍♀️
Paweł Niedzielski
Paweł Niedzielski
2023-11-25
Najlepszy salon na świecie :) Profesjonalna obsługa:)
Katarzyna N.
Katarzyna N.
2023-11-23
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Cała usługa przebiega w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Fryzjerki doradzają oraz wykonują swoją prace perfekcyjnie. Dziękuje i polecam! :))