logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Szkolenia fryzjerskie we Wrocławiu

Szkolenia fryzjerskie we Wrocławiu

Żeby osiągnąć sukces w branży fryzjerskiej, nie tylko istotne jest zdobycie wiedzy teoretycznej o fryzjerstwie ale również niezbędna jest odpowiednia praktyka. By być jednym z najlepszych w branży musisz ciągle doskonalić swoje umiejętności. Jednym z bardziej efektywnych sposobów ciągłego podnoszenia kwalifikacji poza codzienną praktyką są szkolenia fryzjerskie. 

Szkolenia fryzjerskie to nieodłączny element życia każdego profesjonalnego stylisty. Zmieniające się trendy, najnowsze stylizacje, nowe techniki strzyżeń, produkty czy koloryzacje – to niektóre tematy poruszane na szkoleniach fryzjerskich. Dzięki szkoleniom zdobędziesz solidne podstawy nie tylko jako początkujący fryzjer, ale zawsze będziesz na czasie z obowiązującymi trendami jako aktywny zawodowo stylista. 

By być zawsze na bieżąco i osiągnąć sukces w branży musisz być zawsze o jeden krok dalej od konkurencji!

SZKOLENIA FRYZJERSKIE – INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ 

Branża fryzjerska jest jednym z bardziej dynamicznych i rozwijających się obszarów beauty. Na rynek nieustannie wchodzą nowe produkty, technologie, techniki strzyżenia czy metody koloryzacji. Zmieniające się trendy oraz sezonowość wymagają od biznesu i stylistów nieustannej aktualizacji wiedzy, aby ciągle być na bieżąco i sprostać coraz to większym wymaganiom stawianym przez klientów. 

Podnosząc swoje umiejętności, nie tylko rozwijasz siebie ale również swój biznes.

Szkolenia fryzjerskie prowadzone są przez doświadczonych stylistów. W zależności od tematyki i zakresu mogą trwać od kliku godzin nawet do kilku dni. Najbardziej cenioną i najczęściej wybieraną formą szkoleń są warsztaty. Warsztaty są szkoleniami podczas, których masz możliwość wykorzystać zdobyta wiedzę na temat poznanych technik w praktyce, pod czujnym okiem edukatora.  

Pamiętaj sama teoria nie jest wystarczająca do zdobycia odpowiednich umiejętności, niezbędna jest również praktyka.

SZKOLENIA FRYZJERSKIE WE WROCŁAWIU – SALON INES

Salony Ines to jednostka szkoleniowa zarządzana zgodnie z autorskim systemem MJK. W Salonach Ines inwestujemy w rozwój naszych pracowników, dokładając wszelkich starań aby nasze Salony świadczyły usługi na jak najwyższym poziomie. Posiadamy własne certyfikaty wewnętrzne, które wydawane są ekspertom po ukończeniu cyklu szkoleń. Szkolenia wewnętrzne dzielą się na:

 • program podstawowy “ALDER”
 • program zaawansowany “INDYWIDUALNY”

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej umożliwiło nam zdobyć ogromną wiedzę w szkoleniu nie tylko stylistów, ale również osób aspirujących do rozpoczęcia pracy w branży fryzjerskiej bez wcześniejszego doświadczenia. W 2022 roku jak i kolejnych latach jeszcze bardziej pragniemy położyć nacisk na szkolenie młodych osób i umożliwienie im wejście w świat fryzjerstwa, dlatego częściowo postanowiliśmy otworzyć nasz program podstawowy „ALDER” dla osób niebędących pracownikami naszej firmy. 

Co to oznacza? Od tego roku przy okazji organizacji szkoleń dla naszych młodych, przyszłych fryzjerów możesz mieć okazję bycia jedną z osób, która będzie miała możliwość uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu na poziomie podstawowym z wybranej tematyki. Wszystkie szkolenia prowadzone są w formie warsztatów, dzięki czemu będziesz mógł/-a zapoznać się nie tylko z teorią, ale również wykorzystać poznaną wiedzę w praktyce. 

Aby być na bieżąco z informacjami odnośnie szkoleń organizowanych przez nasze Salony zapraszamy do obserwacji naszego profilu na FB:

➡️SALON INES FACEBOOK

Obecnie jesteśmy już po pierwszym szkoleniu otwartym zorganizowanym w Salonach Ines 13.02.202. Tematyką szkolenia były podstawy strzyżenia – techniki kątowe i linie strzyżenia. Fotorelację z tego wydarzenia znajdziesz poniżej.

 A już 13 marca będzie kolejna okazja i możliwość do zdobycia praktycznych umiejętności tym razem z technik rozjaśniania. Chętny/-a? Obserwuj nasz profil FB i dokonaj zgłoszenia zgodnie z informacją, która pojawi się w poście. Ilość miejsc jest ograniczona.

PIERWSZE SZKOLENIE OTWARTE – PODSTAWY STRZYŻENIA 

Pierwsze szkolenie w ramach programu „ALDER” w tym roku już za nami. Nasi młodzi adepci mieli niesamowitą okazję, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu z podstaw strzyżenia. Poznali najważniejsze podstawy teoretyczne dotyczące technik kątowych i linii strzyżenia, a co najważniejsze mieli okazję spróbować swoich sił w boju. Całe szkolenie nadzorowała nasza doświadczona instruktorka – Iza Kaszycka. 

Iza Kaszycka - edukator i doświadczony fryzjer

W trakcie naszego pierwszego szkolenia 5 osób miało możliwość sprawdzenia się jako fryzjer ucząc się podstawowych cięć na główkach treningowych. Szkolenie minęło wszystkim bardzo szybko i odbyło się w miłej atmosferze. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziesz poniżej. 

A jeżeli zastanawiasz się czy zawód fryzjera jest dla Ciebie, to tym bardziej warto rozważyć udział w szkoleniu dla początkujących. Spróbuj swoich sił i odkryj w sobie pasję do fryzjerstwa. Prawie wszyscy nasi fryzjerzy rozpoczęli pracę w Salonach Ines od programu „ALDER”. Być może również dla Ciebie znajdzie się miejsce w naszym zespole, zawsze jesteśmy otwarci na młode talenty. 

Salony fryzjerskie Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. 

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂