logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Szkolenia podstawą dobrze wyszkolonej kadry fryzjerskiej. Master Colorist Goldwell

Szkolenia podstawą dobrze wyszkolonej kadry fryzjerskiej. Master Colorist Goldwell

W Salonach Ines przede wszystkim stawiamy na rozwój naszych pracowników. Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji, uczymy się, inwestujmy w wiedzę i umiejętności naszej kadry. W dniach 19-20 czerwca w Salonach Ines we Wrocławiu zorganizowaliśmy szkolenie Master Colorist – Color Technician dla naszych młodych fryzjerów. Szkolenie poprowadził certyfikowany instruktor Goldwell Michał Furmaniak.

Szkolenie odbyło się w Salonie Ines przy ulicy Zwycięskiej, wzięło w nim udział 8 utalentowanych fryzjerów na poziomie 3-4. W trakcie szkolenia omówiona została teoria przeprowadzenia dobrego wywiadu z klientem, w celu poznania jego potrzeb i oczekiwań odnośnie wizyty. Omówione zostały również podstawy skutecznej komunikacji oraz istotność profesjonalnej konsultacji fryzjerskiej przed wykonaniem usługi fryzjerskiej. Drugiego dnia fryzjerzy wzięli udział w szkoleniu praktycznym, gdzie główny nacisk kładziony był na praktyczne wykorzystanie produktów z segmentu Colorance (demipermanentna koloryzacja). Przedstawiona również została wiedza teoretyczna odnośnie budowy włosa i poprawnego stosowania produktów do koloryzacji. 

Salony Fryzjerskie Ines we Wrocławiu to nie tylko usługi fryzjerskie na wysokim poziomie, ale również jednostka szkoleniowa kształcąca młodych fryzjerów od samych podstaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kształceniu młodej kadry kształcimy przyszłym fryzjerów oraz stylistów o wysokim poziomem umiejętności fryzjerskich, zarówno w strzyżeniu, farbowaniu jak i stylizacji zapewniając im dostęp do szkoleń na najwyższym poziomie.

Obejrzyj fotorelację ze szkolenia Master Colorist i przekonaj się sama, dlaczego warto zapisać się do jednego z naszych młodych fryzjerów. 

Salony Ines zarządzane są zgodnie z autorskim systemem MJK (kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym systemem). Już wiele lat temu zauważaliśmy jak istotne jest ciągłe doskonalenie umiejętności fryzjerskich i bycie na bieżąco z obecnymi trendami w świecie fryzjerstwa. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na szkolenie naszych fryzjerów, nie tylko młodych ale również tych z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy własne certyfikaty wewnętrzne, które wydawane są ekspertom po ukończeniu cyklu szkoleń. Szkolenia wewnętrzne dzielą się na:

 • program podstawowy “ALDER”
 • program zaawansowany “INDYWIDUALNY
Szkolenia zewnętrzne organizowane w Salonie są częścią programu zaawansowanego.

Salony fryzjerskie Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. 

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂