logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Szkolimy najlepszych – specjalne ceny strzyżeń u fryzjerów 4 poziomu

Szkolimy najlepszych – specjalne ceny strzyżeń u fryzjerów 4 poziomu

W ramach zwiększania własnej bazy klientów nasi młodzi fryzjerzy (poziom 4) będą oferować jednorazowo usługę strzyżenia w specjalnej cenie 79 zł dla każdej długości włosów. Dodatkowo do wyboru będziesz mogła skorzystać, z jednej z poniższych oferty:

➡️ 1 pINESka gratis – otrzymaj na koniec usługi dodatkowo 1 pineskę. Zbieraj pINESki w naszym systemie i wymieniaj je na dodatkowe usługi (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej). Dodatkowe pINESki obowiązują tylko u fryzjerów czwartego poziomu

➡️ zabieg pielęgnacyjny gratis – masz czas, żeby odwiedzić nas ponownie w ciągu 2 kolejnych miesięcy od strzyżenia? Wróć do Salonu Ines a otrzymasz do wykonywanej usługi zabieg pielęgnacyjny gratis. Nie zapomnij zarezerwować terminu od razu po pierwszej wizycie, aby zagwarantować sobie miejsce 🙂 

Salony Fryzjerskie Ines we Wrocławiu to nie tylko usługi fryzjerskie na wysokim poziomie, ale również jednostka szkoleniowa kształcąca młodych fryzjerów od samych podstaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kształceniu młodej kadry kształcimy przyszłym fryzjerów oraz stylistów o wysokim poziomem umiejętności fryzjerskich, zarówno w strzyżeniu, farbowaniu jak i stylizacji. Stawiamy głównie na praktykę, dlatego każdy z naszych fryzjerów potrafi zaspokoić różne zachcianki i marzenia naszych klientek. 

Salony Ines zarządzane są zgodnie z autorskim systemem MJK (kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym systemem). Już wiele lat temu zauważaliśmy jak istotne jest ciągłe doskonalenie umiejętności fryzjerskich i bycie na bieżąco z obecnymi trendami w świecie fryzjerstwa. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na szkolenie naszych fryzjerów, nie tylko młodych ale również tych z wieloletnim doświadczeniem. W Salonach Ines przede wszystkim stawiamy na rozwój pracowników, dokładając wszelkich starań, aby Salony Ines stale świadczyły usługi na jak najwyższym poziomie. Posiadamy własne certyfikaty wewnętrzne, które wydawane są ekspertom po ukończeniu cyklu szkoleń. Szkolenia wewnętrzne dzielą się na:

 • program podstawowy “ALDER”
 • program zaawansowany “INDYWIDUALNY

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej umożliwiło nam zdobyć ogromną wiedzę w szkoleniu i przekazywaniu wiedzy, nie tylko teoretyczne ale również praktycznej. W 2022 roku jak i kolejnych latach pragniemy jeszcze bardziej położyć nacisk na kształcenie młodych osób i ich rozwój, nie tylko pod względem umiejętności ale również chcemy im umożliwić rozwój związanym z poszerzeniem własnej bazy klientów. Dlatego od teraz zapisując się na strzyżenie do fryzjera na poziomie 4 będziesz mogła skorzystać z ceny specjalnej na strzyżenie (79 zł) bez względu na długość Twoich włosów oraz skorzystać z naszej oferty dodatkowej.

FRYZJERZY 4 POZIOMU

Osiągnięcie poziomu 4 przez młodego fryzjera kończy szkolenie w ramach programu „ALDER”, pracownik zostaje samodzielnym fryzjerem. Dojście do tego poziomu jest potwierdzeniem ogromnych predyspozycji i profesjonalnych umiejętności niezbędnych do świadczenia usług na zadowalającym poziomie. Pracownik posiada następujące umiejętności:

 • organizacja pracy – poziom zaawansowany
 • obsługi klienta – poziom zaawansowany
 • technologia koloryzacji – poziom zaawansowany
 • pielęgnacja – poziom zaawansowany
 • koloryzacja innowacyjna – poziom podstawowy
 • rozjaśnianie – poziom zaawansowany
 • trwała – poziom podstawowy
 • strzyżenie – poziom zaawansowany
 • modelowanie – poziom profesjonalny

Fryzjerzy z poziomu 4 dostępni są w obu Salonach Ines zarówno na Legnickiej jak i Zwycięskiej. Korzystając z usług różnych fryzjerów poziomu 4 za każdym razem obowiązuje zniżka jednorazowa dla każdego klienta wraz z ofertą dodatkową przy pierwszej wizycie. Teraz będziesz mogła sprawdzić i wybrać swojego nowego fryzjera a przy tym skorzystać ze specjalnej oferty 😊

Obecnie w Salonach Fryzjerski Ines we Wrocławiu mamy dostępnych czterech pracowników na poziomie 4, w ramach promocji możesz zapisać się do każdego z tych fryzjerów i skorzystać za każdym razem jednorazowo z naszej promocji. Przekonaj się sama, że warto zaufać naszemu doświadczeniu i tego jak szkolimy naszą kadrę. Zapoznaj się z sylwetkami naszych fryzjerów i zapisz się do nas na wizytę. Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

SALON ZWYCIĘSKA 

Anna

Anna Kindrat

POZIOM 4

Na poziomie czwartym pracuje od 2 lat. Świetnie czuje się w strzyżeniach damskich oraz męskich. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klinetów.

Nikola Kowalska

POZIOM 4

Na poziomie czwartym pracuje od pół roku. Jest fryzjerem młodego pokolenia o dużym potencjale i umiejętnościach. Do wykonywanej pracy podchodzi z ogromnym zapałem i entuzjazmem

SALON LEGNICKA

Angelika Gwóźdź

POZIOM 4

Nasz nowy młody talent. Anglika niedawno awansowała na poziom 4 kończąc z sukcesem szkolenie "ALDER". Jest bardzo zaangażowana i pracowita oraz nastawiona na zdobywanie nowych doświadczeń.

Kasia Korykora

POZIOM 4

Na poziomie czwartym pracuje od ponad roku. Fryzjerka z zamiłowania, zawsze pozytywnie nastawiona do klientów i otwarta na ich sugestie. Zachwyca klientów nie tylko strzyżeniem ale również kreatywną koloryzacją.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i zapisów. Oferta ważna jest do odwołania. Zachęcamy również do odwiedzin naszego profilu na FB i zapoznania się z pracami naszych fryzjerów.

Salony fryzjerskie Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. 

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Joanna WYSZYŃSKA
Joanna WYSZYŃSKA
2023-12-16
Cudowne miejsce / fantastyczna atmosfera i bardzo profesjonalne stylistki 👍Pani Iwonka to naprawdę mega specjalistka w swoim fachu /od razu wie czego kobieta potrzebuje / szczerze polecam /każdy poczuje się zaopiekowany i jak w domu a wyjdzie pięknie zrobiony
Małgorzata Kwiecień
Małgorzata Kwiecień
2023-12-15
Profesjonalne usługi , przyjemna atmosfera, otwartość na klienta👌
Dorota Jarosz
Dorota Jarosz
2023-12-12
Do salonu trafiłam z polecenia koleżanki. Zależało mi na farbach Goldwell z których salon korzysta. Pani Karolina świetnie dobrała mi odcień do mojego miodowego blondu i bez problemu pokryła odrosty. Z podcięcia też jestem zadowolona. Jest to salon z normalnymi cenami. Będzie kolejna wizyta. Szczerze polecam.
Anna Tomczyk
Anna Tomczyk
2023-12-07
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Korzystałam z usługi p. Karoliny. Dobrze dobrała fryzurę do mojej twarzy i wykonała ją bardzo starannie. Poza tym jest miłą osobą. Jak najbardziej polecam.
Paulina Skowronska
Paulina Skowronska
2023-12-06
To była moja pierwsza wizyta i jestem zachwycona! Przepiękne miejsce, cudowna atmosfera, przemiłe uśmiechnięte dziewczyny. Pyszna kawa, profesjonalna obsługa i włos jak marzenie! Do tego salon wygląda jak z amerykańskiego filmu. Bardzo polecam, zadowolenie maks! ♥️💇🏽‍♀️
Paweł Niedzielski
Paweł Niedzielski
2023-11-25
Najlepszy salon na świecie :) Profesjonalna obsługa:)
Katarzyna N.
Katarzyna N.
2023-11-23
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Cała usługa przebiega w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Fryzjerki doradzają oraz wykonują swoją prace perfekcyjnie. Dziękuje i polecam! :))