logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Program

Szukaj i rwij kupony

SZUKAJ I RWIJ KUPONY

AKCJA SPECJALNA CZERWIEC - WRZESIEŃ 2024

Dołącz do zabawy „Szukaj i Rwij Kupony”! Znajdź ukryte bilety z unikalnymi kodami na naszych zdjęciach, filmach zamieszczanych na naszym profilu fb: https://www.facebook.com/salonineswroclaw oraz na stronie internetowej https://salonines.pl. Śledź nasze posty i odwiedzaj wybrane podstrony, aby odkryć kupony. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody i niespodzianki!

Jak wziąć udział w akcji?

 1. Obserwuj nasz profil na Facebooku: Tylko osoby pełnoletnie obserwujące nasz profil będą mogły brać udział w akcji.
 2. Szukaj ukrytych biletów: Przeglądaj nasze posty, zdjęcia i filmy, aby znaleźć ukryty bilet z unikalnym kodem.
 3. Wysłanie kodu: Gdy znajdziesz bilet, wyślij kod biletu na nasz adres e-mail: rwijkupon@salonines.pl 
 4. Odbierz nagrodę: Osoba, która jako pierwsza wyśle kod biletu, otrzyma nagrodę w zależności od kuponu, który znajdzie. Każdy kod może być wykorzystany tylko raz, a wygrywa zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Na kuponie będzie umieszona informacja odnośnie nagrody i miejsca realizacji kuponu. 

Bilety będą publikowane regularnie, jednak ich ilość i czas pojawiania się będą niespodzianką. Informacje o nadchodzących biletach będą pojawiać się sporadycznie, a niewykorzystane bilety będą przypominane w kolejnych postach na naszej stronie fb. Nagrody za odnalezione bilety mogą się różnić – od mniejszych upominków po wartościowe vouchery na usługi. Pełny regulamin akcji i przykładowe wyglądy kuponów znajdziesz poniżej.

Regulamin Akcji „Szukaj i Rwij Kupony”

 1. Organizator:

Organizatorem akcji jest Salon Fryzjerski Ines.

 1. Uczestnicy:

Uczestnikiem może być każda osoba pełnoletnia, która obserwuje nasz profil na Facebooku. Facebook nie jest organizatorem akcji.

 1. Przebieg akcji:

W postach, zdjęciach i filmach publikowanych na naszym profilu Facebook i stronie www będą ukrywane bilety z unikalnymi kodami.  Osoba, która jako pierwsza znajdzie bilet i prześle kod na nasz adres e-mail rwijkupon@salonines.pl wygrywa nagrodę przypisaną do tego kodu. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” na podstawie daty i czasu otrzymanej wiadomości od uczestnika na podany adres pocztowy. 

Na każdym bilecie będzie informacja odnośnie salonu,  w którym należy zrealizować wygraną.

Akcja trwa od czerwca do końca września 2024.

 1. Nagrody:

Nagrody będą różne i mogą obejmować również bony na konkretne usługi fryzjerskie. Na każdym kuponie będzie się znajdować informacja, co jest nagrodą.

Każdy kod może być wykorzystany tylko raz. Czas na wykorzystanie nagrody wynosi 30 dni od momentu przekazania nagrody.

Przekazanie nagrody przez zwycięzcę innej osobie może nastąpić wyłącznie za zgodą organizatora.

Przy odbieraniu nagrody w Salonie niezbędne jest okazanie dowodu na recepcji w celu potwierdzenia tożsamości.

Usługi jak i bony pieniężne nie podlegają wymianie na gotówkę i mogą być zrealizowane tylko w jednym z Salonów Ines.

Każdorazowo znalezienie kuponu zostanie podane do publicznej wiadomości na naszym profilu facebook poprzez podanie imienia i nazwiska zwycięzcy.

 1. Ochrona danych osobowych:

Uczestnicy, biorąc udział w akcji, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu) przez organizatora w celu realizacji akcji. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Uczestnicy mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

 1. Postanowienia końcowe:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu akcji, o czym poinformuje uczestników na swoim profilu Facebook. Wszelkie kwestie nieuregulowane w regulaminie będą rozstrzygane przez organizatora akcji. Udział w akcji oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

zobacz inne promocje obowiązujące w salonie ines