logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Wiosenne promocje w Salonach Ines.

Wiosenne promocje w Salonach Ines.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na wiosnę i skorzystaj z naszych niesamowitych promocji. Tylko w Salonach Ines możesz wybrać swoją ulubioną markę a przy tym skorzystać z oferty specjalnej. Promocja ważna jest do końca marca.  Zima jest jedną z pór roku, która szczególnie negatywnie wpływa na kondycję Twoich włosów. Niska temperatura potrafi znacząco uszkodzić cebulki włosów, dodatkowo duże wahania temperatury niekorzystnie wpływają na strukturę włosów. Włosy po zimie wymagają szczególnej uwagi. Jeżeli pragniesz przywrócić swoim włosom blask i zdrowy wygląd to nasze promocje będą idealne dla Ciebie. Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przywitaj wiosnę z pięknymi włosami. 

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ MARKĘ – MARCOWE PROMOCJE W SALONACH INES

STAŁE PROMOCJE W SALONACH INES

Nie znalazłaś/-eś interesującej Cię oferty? Zawsze możesz skorzystać z naszych stałych promocji, dostępnych nieprzerwanie od kilkunastu lat w Salonach Ines. Zobacz dlaczego warto zostać z nami na dłużej 🙂 

Salony Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. A od 1 lipca mamy poszerzoną ofertę usług w Salonie Ines na Zwycięskiej o stylizację paznokci.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂