logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Zadbaj o swoje włosy latem z Salonem Ines

Zadbaj o swoje włosy latem z Salonem Ines

Latem włosy są bardziej narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Promienie UV, piasek czy chlor mocno osłabiają włosy. Warto w tym czasie bardziej zadbać o swoje włosy aby zapobiec ich dalszym uszkodzeniom. Wizyta w salonie na pewno ucieszy Twoje włosy. A tylko w sierpniu będziesz mieć możliwość skorzystania ze specjalnej oferty, którą przygotowaliśmy dla Ciebie. Tylko teraz wykonując usługę za co najmniej 200 zł w jednym z naszych Salonów otrzymasz bon upominkowy do wykorzystania przy następnej wizycie.

USŁUGI W SALONIE INES 

W Salonach Ines oferujemy szeroki wachlarz usług i kosmetyków fryzjerskich. Korzystamy jedynie z produktów znanych i renomowanych w świecie fryzjerstwa – Moroccanoil czy Goldwell. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom uzupełniliśmy również naszą ofertę o produkty w 100% wegańskie firmy RICA. Teraz każda z Was znajdzie coś idealnego dla siebie i swoich włosów w Salonach Ines. 

A jakie usługi polecamy obecnie? Latem na pewno warto zainwestować w usługi pielęgnacyjne, zwłaszcza po wakacyjnym urlopie. Wzmocnij i odbuduj strukturę swoich włosów już w trakcie jednego zabiegu! Nasi styliści ocenią stan Twoich włosów i zawsze dobiorą zabieg idealnie pod potrzeby Twoich włosów. Polecamy również jedną z obecnie naszych najbardziej popularnych usług w Salonach Ines – rozjaśnianie. Dzięki znajomości najnowszych technik i trendów fryzjerskich jesteśmy wstanie zaproponować Ci najmodniejsze stylistyki zarówno dla włosów cienkich i delikatnych, jak i grubych czy kręconych. 

Poznaj podstawowe techniki rozjaśniania dostępne w Salonach Ines:

 • REFLKESY to technika, która polega na subtelnym rozjaśnieniu kilku pasm-refleksów. Usługa ta nie wymaga dużego nakładu czasu, jest szybka i nie wymaga częstego odświeżania. Idealna dla Pań, które pragną delikatnej zmiany i subtelnego rozświetlenia aktualnego koloru włosów.
 • BALAYAGE jest to rozjaśnieniu wybranych partii włosów w celu osiągnięcia efektu objętości, świeżości oraz blasku. Usługa polecana jest osobom z cienkimi i delikatnymi włosami, dla których rozjaśnianie większej partii włosów nie jest wskazane. 
 • AIR TOUCH jest to koloryzacja, w której rozjaśnianie włosów nie wymaga mocnej korekty koloru tonowaniem. Efektem koloryzacji można się cieszyć przez wiele miesięcy, ponieważ odrost jest dość naturalny a przejście między kolorami prawie niewidoczne. Ten rodzaj koloryzacji wymaga dużego nakładu czasu pracy, ze względu na separowanie pasm przy użyciu suszarki. Polecana dla osób, które nie mają czasu często chodzić do fryzjera i chciałby cieszyć się pięknym i zadbanym wyglądem włosów przez długi czas.
 • HAND TOUCH jest to koloryzacja z tzw. ‘wolnej ręki’. Stylista indywidualnie dostosowuje rozłożenie i ilość blond refleksów względem życzenia Klientki. Uzyskany kolor jest wielowymiarowy a końcowy efekt bardzo naturalny. Rozwiązanie idealne dla Pań, które pragną indywidualnego podejścia do ich włosów.
 • OMBRE jest to stopniowe rozjaśnianie końców włosów z pozostawieniem ciemniejszych włosów u nasady głowy. Przejście koloru pomiędzy górną a dolną częścią włosów jest mocno widoczne. Najlepiej prezentuje się na grubych, mocnych i kręconych włosach.
 • SOMBRE jest techniką zbliżoną do tradycyjnego ombre. Jest to wersja delikatniejsza, w której włosy przy nasadzie są w naturalnym kolorze, a końce rozjaśnia się o 2-3 tony. Jest to efekt bardziej subtelny i naturalny niż przy klasycznym ombre. Koloryzacja sombre sprawia, że włosy zyskują optycznie na objętości. Polecamy dla osób z cienkimi włosami.

Jeżeli chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie ale nie jesteś pewna, która usługa byłaby idealna dla Ciebie pamiętaj, że zawsze może przyjść na darmowe konsultacje do jednego z naszych ekspertów. Nasi styliści zawsze chętnie służą dobrą radą. Nie zwlekaj i już dziś umów się do Salonów Ines.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszym profilu:

➡️SALON INES FACEBOOK