logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Zostań ambasadorem Salonów Ines

Zostań ambasadorem Salonów Ines

Poznaj program „Poleć mnie” i dołącz do grona naszych Klientów, którzy nieprzerwanie od lutego zeszłego roku polecają nasze Salony swoim znajomym i bliskim. Zbieraj atrakcyjne zniżki i wykorzystaj je na dowolne usługi w Salonach Ines lub na zakup profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Zasady programu są proste – wystarczy, że polecisz Salony Ines swoim znajomym, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z naszych usług i przekażesz im bon polecający. Zarówno Ty jak i osoba polecona otrzymacie od nas bon o wartości 30 zł do wykorzystania w Salonach Ines. W momencie wykorzystania bonu przez Twojego znajomego zostaniesz poinformowany o otrzymanym rabacie i zasileniu konta w systemie.

Pamiętaj im więcej razy polecisz Salony Ines, tym więcej rabatów zgromadzisz – zebrane rabaty sumują się i mogą być wykorzystane w dowolnym momencie! Otrzymany bon polecający jest bezterminowy i może być zrealizowany po uprzedniej rezerwacji wizyty w naszym Salonie. 

Program „Poleć mnie” dedykowany jest wszystkim stałym Klientom Salonów Ines, którzy zapisani są w naszym systemie wewnętrznym.

Wiemy, że rekomendacje od osób najbliższych liczą się najbardziej, dlatego bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie polecając Salony Ines. Fryzjerstwo sprawia nam dużą satysfakcję i zależy nam, aby każdy Klient również odczuwał podobną radość przy korzystaniu z naszych usług. Doceniamy to, że jesteście z nami i zapraszamy do aktywnego udziału w naszych ofertach promocyjnych, które zawsze tworzymy z myślą o Was.

 

A GDZIE ODEBRAĆ BONY?

Bony polecające wydawane są przez naszych fryzjerów i recepcję. Odwiedzając nasz Salon zawsze możesz poprosić o wydanie bonów polecających.

Na każde pytanie chętnie odpowiemy pod numerami telefonów:

📞 LEGNICKA: 601 710 299
📞 ZWYCIĘSKA: 601 710 869

 

Szczegółowy regulamin oraz zasady programu znajdziesz na naszej stronie z promocjami: POLEĆ MNIE