logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Zostań naszą modelką

Zostań naszą modelką

Zostań modelką/modelem w ramach szkoleń organizowanych dla fryzjerów w Salonach Ines. W listopadzie wszystkie usługi szkoleniowe oferujemy w specjalnej cenie 20 złotych. Serdecznie zapraszamy osoby w każdym wieku i z każdą długością włosów, które nie boją się zmiany i chciałyby odmienić swój wizerunek.

Jednym z głównych założeń Salonów Fryzjerskich Ines we Wrocławiu jest ciągłe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Połączenie teorii i praktyki to jedyny sposób na doskonalenie warsztatu fryzjerskiego. Od wielu lat prowadzimy autorski system szkoleń dla fryzjerów, która umożliwia naszym pracownikom zdobywanie wiedzy i podnoszenie umiejętności w zakresie strzyżenia, pielęgnacji oraz koloryzacji. Teraz ze względu na zapotrzebowanie i dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy modelek i modelów do udziału w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez Salony Ines.

JAK ZOSTAĆ MODELKĄ?

Salony Ines oferują Ci możliwość zostać modelką podczas szkolenia z zakresu strzyżenia, koloryzacja oraz rozjaśniania. Usługi szkoleniowe oferowane są przez fryzjerów z poziomem od 2 do 4 według naszego systemu szkoleń MJK (kliknij aby dowiedzieć się więcej). Przed usługą możesz liczyć na szczegółową konsultację, aby odpowiednio dopasować fryzurę do rysów twarzy oraz typu urody. Wszystkie szkolenia odbywają się pod okiem profesjonalisty, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Duże rabaty na usługi w zakresie strzyżenia, koloryzacji i rozjaśniania. Miła atmosfera.

Podczas szkolenia masz możliwość wykonania różnych usług z bardzo dużym rabatem. Dodatkowo, masz realny wkład w rozwój naszej kadry i pomagasz naszym pracownikom w doskonaleniu ich warsztatu fryzjerskiego. Wszystkie usługi wykonywane są pod nadzorem specjalisty, tak aby uzyskany efekt był jak najlepszy. Masz więc gwarancje bezpieczeństwa i jakości zabiegów. Z nami zawsze spędzisz czas bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Cennik usług szkoleniowych:

Fryzjer poziom  2

– strzyżenie szkoleniowe              25 zł

– koloryzacja szkoleniowa            35 zł

Fryzjer poziom  3

– strzyżenie szkoleniowe              40 zł

– koloryzacja szkoleniowa            50 zł

– rozjaśnianie szkoleniowe          70 zł

Fryzjer poziom  4

– strzyżenie szkoleniowe              75 zł

– technologia szkoleniowa          90 zł

A teraz w listopadzie każda usługa szkoleniowa w specjalnej cenie 20 zł! 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami:

 • Salon Legnicka tel. 601 710 299
 • Salon Zwycięska tel. 601 710 869

Pracownik naszej recepcji przeprowadzi z Tobą krótki wywiad odnośnie Twoich włosów i oczekiwań. W zależności od planowanej usługi możesz zostać poproszona o podesłanie zdjęcia swoich włosów albo o przyjście na wstępną konsultację z fryzjerem. Modelki będą zapraszane na szkolenia zgodnie z zapotrzebowaniem. Po potwierdzeniu dostępnego terminu, zaprosimy Cię na usługę szkoleniową. Przy wykonywaniu usług zawsze będziemy mieć na uwadze Twoje dobro oraz oczekiwania co do efektu, jaki chcesz uzyskać.

Aktualne ogłoszenia odnośnie zapotrzebowania na modelki możesz śledzić na naszym profilu:

➡️SALON INES FACEBOOK

Serdecznie zapraszamy do obserwacji naszego profilu i zapisów na usługi szkoleniowe.