logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Elumenation – nowe kolory w Salonach Ines

Elumenation – nowe kolory w Salonach Ines

Trendy w koloryzacji zmieniają się bardzo dynamiczne, dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, nie tylko szkoląc się, ale wprowadzając nowe produkty do naszych Salonów. Zależy nam, aby usługi w Salonach Ines były zawsze na wysokim poziomie i spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. 

Od 7 października wprowadzamy:

 • 3 nowe kolory Topchic (9N@Pk – inspirowany SAKURA PINK, 7BP@Pk – RICH TEA, 6NN@CV – COCO DE MER)
 • 3 nowe kolory Colorance (@Elumented Lavender, @Elumented Beige Mint, @Elumented Rose)
 • jeden kolor Pure Pigments (Cool Pink)

w technologii Elumenation. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz swój własny niepowtarzalny kolor. Bądź COOL z nowymi chłodnymi odcieniami od Goldwell.

Nowe kolory w Salonach Ines

ELUMENATION – NOWY WYMIAR KOLORYZACJI DLA NIEZWYŁYCH EFEKTÓW KOLORYSTYCZNYCH I PROMIENISTEGO POŁYSKU

W 2001 roku marka Goldwell po raz pierwszy wprowadziła innowacyjną technologię pigmentów bezpośrednich pod postacią farby Elumen. Dwie dekady badań i rozwoju nad pigmentami zaowocowały stworzeniem nowych odcieni farb z niesamowitym połyskiem dla serii farb Topchic, Colorance oraz pigmentów @Pure Pigments.

Efekt Elumenation to przede wszystkim możliwość nadania każdej koloryzacji nadzwyczajnej jaskrawości koloru oraz połysku.  Jest to szeroka gama odcieni farb od pokrywających siwiznę po modne i niesamowite kolory. 

Marzy Ci się zimowa metamorfoza? Chcesz zmienić swój kolor włosów na bardziej niesamowity? Dzięki farbom w technologii Elumenation jesteśmy wstanie spełnić wszystkie Twoje życzenia odnośnie koloru włosów!

WYBIERZ IDEALNY PRODUKT DLA POTRZEB SWOICH WŁOSÓW

TOPCHIC to farba amoniakalna przyciemniająca albo rozjaśniająca do 3 tonów. Jest bardzo trwała i w 100% kryje siwiznę. Idealna do zastosowania przy odrostach, całościowym farbowaniu i balayagach na folię. Zapewnia optymalną ochronę dzięki technologii koenzymów i delikatnie kremowego lotonu z IntraLipid.

COLORANCE to farba bez amoniaku, nie rozjaśnia ani nie przyciemnia (farbowanie ton w ton). Maskuje siwiznę i utrzymuje się do 6 tygodni na włosach. Głównie stosuje się ją na końce włosów i całościowo do odświeżenia koloru. Ze względu na brak amoniaku jest delikatniejsza dla włosów przez co idealnie nadaje się do wyrównywania koloru po rozjaśnieniach. Często stosowana do korekty koloru po koloryzacji lub rozjaśnianiu.

PURE PIGMENTS to pigmenty bezpośrednie, które dodaje się bezpośrednio do mieszanki koloryzacyjnej. @Pure Pigments to przede wszystkim długotrwałe i wielowymiarowe efekty kolorystyczne, bardziej trwałe niż standardowe farby. Koloryzacja @PP zapewnia unikalne odbicia kolorów pod wpływem światła, dzięki czemu Twoje włosy będą miały niesamowity połysk z każdej strony.

Więcej o @Pure Pigments przeczytasz w naszym poście:

https://salonines.pl/09-2020-pure-pigments/

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem 😊

Pamiętaj farbowanie włosów wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia dlatego warto zdecydować się na wykonanie usługi przez profesjonalistów. Koloryzacja wykonana przez eksperta daje gwarancję satysfakcji i pięknego wyglądu włosów przez długi czas, dodatkowo zawsze możesz liczyć na dobre porady odnośnie doboru koloru, wyboru farby jak i pielęgnacji włosów po koloryzacji.

Jeszcze się wahasz? Wejdź na nasz profil i obejrzyj prace naszych fryzjerów:

https://www.facebook.com/salonineswroclaw/

Przypominany, że za każdą koloryzację w technologii Elumented otrzymasz pINESki, które potem możesz wykorzystać do zakupu wybranej usługi z naszego cennika. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego systemu a pINESki będzie Tobie naliczać automatycznie po każdej wizycie w naszym salonie. Usługi za jakie przysługują pINESki oraz ilość pINESek do wykonania wybranej usługi znajdziesz w naszym cenniku technologicznym.

POZNAJ PROGRAM PINESKA >KLIKNIJ<

Jesteś już w naszym systemie ale nie znasz stanu swojego konta z pINESkami? Zadzwoń do swojego Salonu albo zapytaj się przez fb a chętnie udzielimy Tobie odpowiedzi 😊

Zapraszamy do zapisów:

• Legnicka tel. 601 710 299
• Zwycięska tel. 601 710 869