logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Koloryzacja premium Topchic

Koloryzacja premium Topchic

Każda z nas marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Często wykonując koloryzację różnymi farbami możesz być zmuszona do wyboru pomiędzy perfekcyjnym kolorem włosów a utrzymaniem ich w dobrej kondycji. Jeżeli nie chcesz rezygnować z żadnej z tych rzeczy, powinnaś przyjść do Salonu Ines we Wrocławiu. Posiadamy na stanie profesjonalne farby fryzjerskie spełniające oba kryteria a nasi styliści potrafią na włosach wyczarować prawdziwe cuda. Poznaj jedną z naszych koloryzacji premium Topchic od Goldwell i przeczytaj dlaczego warto wykonać koloryzację z tymi farbami.

Koloryzacja premium to gwarancja:

➡️ pięknych i miękkich włosów

➡️ perfekcyjnego pokrycie siwych włosów

➡️ odświeżenia lub całkowitej zmiany koloru włosów

➡️ połysku i wzmocnienia blasku koloru

TOPCHIC OD GOLDWELL – INTELIGENTNA FARBA DLA WYRAFINOWANEGO PIĘKNA 

Topchic to profesjonalna farba do permanentnej koloryzacji włosów zapewniająca piękne, długotrwałe i lśniące efekty kolorystyczne. Doskonale radzi sobie z pokryciem siwych włosów. Bogata paleta odcieni pozwala na idealne dopasowanie koloru pod każdy typ urody – od całkowicie neutralnych kolorów, po mocne i wyraziste odcienie. 

Farba Topchic gwarantuje równomierne pokrycie włosów od nasady aż po same końce. Dzięki najnowszym technologiom marki Goldwell chłodniejsze odcienie nie wypłukują się do cieplejszych a czerwienie przez długi czas posiadają intensywny kolor. W farbach Topchic zastosowano rewolucyjną technolofię IPS (Integrated Protect System), która łączy niesamowity efekt koloryzacji z jednoczesną pielęgnacją włosów. Technologia Koenzymów chroni włosy oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Dzięki niej włosy stają się bardziej promieniste a efekty kolorystyczne są trwalsze, dodatkowo chromi włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Equalizer System 2.0 wyrównuje nierówności w strukturze włosa, sprawiając że włosy po zabiegu koloryzacji są całkowicie wygładzone. IntraLipidy zawarte w kremowym lotownie intensyfikują nadanie gładkości włosom oraz ułatwiają ich rozczesywanie.  

Do najważniejszych zalet stosowania farb Topchic Goldwell można wymienić:

➡️ pokrycie siwizny do 100% oraz wysoka trwałość koloru

➡️ szeroki wybór odcieni pozwalający na nieograniczone możliwości w dobieraniu koloru

➡️ optymalna ochrona podczas zabiegu koloryzacji

➡️ równomierne efekty kolorystyczne

➡️ lśniące i zadbane włosy

➡️ opatentowane technologie

Salony fryzjerskie Ines we Wrocławiu już od kilkunastu lat nieprzerwanie świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej i Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. 

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszych profilach:

➡️SALON INES FACEBOOK

➡️SALON INES INSTAGRAM

Serdecznie zapraszamy do zapisów, zaufało już nam wiele osób 🙂

Paweł Mizgalski
Paweł Mizgalski
2021-11-10
Male haircut and hairstyling done professionally and with a very good result. My hair is not easy to style, but Ania did a great job. You can rely on her experience and skills. Plus a nice atmosphere in the hair salon, a lot of laughter. I strongly recommend.
Iwona Mordal
Iwona Mordal
2021-11-10
Wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, Pani Iwonka zdziałała cuda🥰 mistrzostwo świata 🥇piękny kolor i cięcie 😊Bardzo dziękuję Iwona M.
Maciej Pacuła
Maciej Pacuła
2021-11-05
Polecam ten salon pełen profesjonalizm i przemiła obsługa, korzystam z ich usług od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne.
Paula Wojtaszek
Paula Wojtaszek
2021-11-03
Przemiłe Panie, pełne zrozumienie oczekiwań klientki, super obsluga, dobre produkty. Na pewno wrócę 🙂