logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Nowa Akcja w Salonie Ines: SZUKAJ I RWIJ KUPONY!

Nowa Akcja w Salonie Ines: SZUKAJ I RWIJ KUPONY!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ekscytującej zabawie „Szukaj i Rwij Kupony”! Od czerwca do września 2024 roku masz szansę na zdobycie fantastycznych nagród. Wystarczy, że będziesz śledzić nasze posty na Facebooku oraz odwiedzać naszą stronę internetową, aby znaleźć ukryte bilety z unikalnymi kodami.

Przykładowy wygląd biletów z kodem

Jak wziąć udział w akcji?

 1. Obserwuj nasz profil na Facebooku: Tylko osoby pełnoletnie obserwujące nasz profil będą mogły brać udział w akcji ➡️SALON INES FACEBOOK
 2. Szukaj ukrytych biletów: Przeglądaj nasze posty, zdjęcia i filmy, aby znaleźć ukryty bilet z unikalnym kodem.
 3. Wysłanie kodu: Gdy znajdziesz bilet, wyślij kod biletu na nasz adres e-mail: rwijkupon@salonines.pl
 4. Odbierz nagrodę: Osoba, która jako pierwsza wyśle kod biletu, otrzyma nagrodę przypisaną do tego kuponu. Każdy kod może być wykorzystany tylko raz, a wygrywa zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Na kuponie będzie umieszczona informacja o nagrodzie i miejscu realizacji kuponu.

Bilety będą publikowane regularnie, jednak ich ilość i czas pojawiania się będą niespodzianką. Informacje o nadchodzących biletach będą pojawiać się sporadycznie, a niewykorzystane bilety będą przypominane w kolejnych postach na naszej stronie na Facebooku. Nagrody za odnalezione bilety mogą się różnić – od mniejszych upominków po wartościowe vouchery na usługi. 

Pełny regulamin akcji znajdziesz na stronie: https://salonines.pl/szukaj-i-rwij-kupony/

Dlaczego warto wziąć udział?

 1. Atrakcyjne nagrody: Od małych upominków po wartościowe vouchery na usługi fryzjerskie – nasze nagrody z pewnością Cię zadowolą.
 2. Interaktywna zabawa: Śledzenie postów i szukanie ukrytych biletów to świetna zabawa i okazja do zaangażowania się w naszą społeczność.
 3. Regularne niespodzianki: Bilety będą pojawiać się niespodziewanie, co sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Pełny regulamin akcji oraz przykładowe kupony znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że udział w akcji oznacza akceptację regulaminu, a Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa.

Nie przegap swojej szansy na wygranie fantastycznych nagród! Obserwuj nas na Facebooku i regularnie odwiedzaj naszą stronę internetową, aby brać udział w zabawie „Szukaj i Rwij Kupony”!

Joanna WYSZYŃSKA
Joanna WYSZYŃSKA
2023-12-16
Cudowne miejsce / fantastyczna atmosfera i bardzo profesjonalne stylistki 👍Pani Iwonka to naprawdę mega specjalistka w swoim fachu /od razu wie czego kobieta potrzebuje / szczerze polecam /każdy poczuje się zaopiekowany i jak w domu a wyjdzie pięknie zrobiony
Małgorzata Kwiecień
Małgorzata Kwiecień
2023-12-15
Profesjonalne usługi , przyjemna atmosfera, otwartość na klienta👌
Dorota Jarosz
Dorota Jarosz
2023-12-12
Do salonu trafiłam z polecenia koleżanki. Zależało mi na farbach Goldwell z których salon korzysta. Pani Karolina świetnie dobrała mi odcień do mojego miodowego blondu i bez problemu pokryła odrosty. Z podcięcia też jestem zadowolona. Jest to salon z normalnymi cenami. Będzie kolejna wizyta. Szczerze polecam.
Anna Tomczyk
Anna Tomczyk
2023-12-07
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Korzystałam z usługi p. Karoliny. Dobrze dobrała fryzurę do mojej twarzy i wykonała ją bardzo starannie. Poza tym jest miłą osobą. Jak najbardziej polecam.
Paulina Skowronska
Paulina Skowronska
2023-12-06
To była moja pierwsza wizyta i jestem zachwycona! Przepiękne miejsce, cudowna atmosfera, przemiłe uśmiechnięte dziewczyny. Pyszna kawa, profesjonalna obsługa i włos jak marzenie! Do tego salon wygląda jak z amerykańskiego filmu. Bardzo polecam, zadowolenie maks! ♥️💇🏽‍♀️
Paweł Niedzielski
Paweł Niedzielski
2023-11-25
Najlepszy salon na świecie :) Profesjonalna obsługa:)
Katarzyna N.
Katarzyna N.
2023-11-23
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Cała usługa przebiega w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Fryzjerki doradzają oraz wykonują swoją prace perfekcyjnie. Dziękuje i polecam! :))

Salony Ines we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie swoim klientom, ciągle zmieniając się i doskonaląc swój warsztat. Codziennie stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych fryzjerów. Znajdujemy się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach we Wrocławiu mamy salon fryzjerski przy ulicy Zwycięskiej (Ołtaszyn) oraz Legnickiej. Spełniamy różne marzenia naszych klientek od strzyżenia, przez upięcia aż po koloryzację włosów i pielęgnację. Z nami będziesz miała pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. W naszych salonach korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i produktów. Jak dobry fryzjer we Wrocławiu to tylko Salon Ines.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś w naszym salonie, nie zapomnij po wizycie odebrać Karty Pierwszej Wizyty – dzięki niej przy następnych odwiedzinach będziesz mogła skorzystać ze specjalnej zniżki na modelowanie albo strzyżenie.

Fryzjer Wrocław – Salony fryzjerski Ines