logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
 • Poniedziałek - Piątek

  8 - 21

 • Sobota

  9 - 18

 • Niedziela

  Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  @Pure Pigments i BondPro+ niezawodny duet przy każdej koloryzacji. Promocja

@Pure Pigments i BondPro+ niezawodny duet przy każdej koloryzacji. Promocja

Marzysz o trwałym i pięknym kolorze włosów a przy okazji chciałabyś aby Twoje włosy dalej były zdrowe i lśniące? Wypróbuj dodatek @Pure Pigments do mieszanki farbujące i uzyskaj większy połysk, wzmocnienie oraz wyższą odporność na wypłukiwanie się koloru z włosów niż przy tradycyjnej koloryzacji.  W połączeniu z produktem pielęgnacyjnym BondPro+ zachwycisz wszystkich pięknym i niesamowitym wyglądem włosów. A teraz dodatkowo masz niepowtarzalną okazję skorzystać z promocji dostępnej do 30 września w salonach fryzjerskich Ines we Wrocławiu. Do każdej usługi koloryzacji albo rozjaśniania masz możliwość wypróbowania usługi @Pure Pigments albo BondPro+ w specjalnej cenie 39 zł. Promocja startuje już 23 sierpnia!

Czym są czyste pigmenty @Pure Pigments? Dlaczego zawsze warto wykonywać koloryzację  albo rozjaśnianie z BondPro+?  Poznaj produktu od firmy Goldwell i spradź dlaczego marka Goldwell jest zawsze dobrym wyborem dla Twoich włosów.

@PURE PIGMENTS REWOLUCJA W KOLORYZACJI OD GOLDWELL 

Technologia @Pure Pigments została opracowana we współpracy z Fujifilm i Uniwersytetem Technicznym w Dreźnie. Jest to przełomowa technologia, w której skład wchodzi osiem niesamowitych odcieni.  Dodatek @Pure Pigments do mieszanki farbującej nadaje włosom blask i opalizujące efekty kolorystyczne, które zmieniają się wraz z kierunkiem padania światła. Od mocnych intensywnych odcieni po delikatne, pastelowe kolory – teraz uzyskanie niesamowitej i długotrwałej koloryzacji w salonie fryzjerskim nigdy nie było tak proste. 

@Pure Pigments nie tylko wzmacniają efekty kolorystyczne na Twoich włosach ale również zapewniają im jednocześnie głębie i pełne pokrycie włosów. Technologia czystych pigmentów pozwala również na wykorzystane ich do zneutralizowania ciepłych tonacji. Odpowiednie dopasowanie odcienia @Pure Pigments w mieszance farbującej pozwala uzyskać wielotonalne, chłodne refleksy na włosach. 

@Pure Pigments to system koloryzacji kreatywnej z nieograniczonymi możliwościami. Dzięki tej technologii możliwa jest jeszcze mocniejsza personalizacja usługi i indywidualne podejście do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Goldwell Pure Pigments new shade cool violet

KREATYWNA KOLORYZACJA Z NIEOGRANICZONYMI MOŻLIWOŚCIAMI

W salonach fryzjerskich Ines we Wrocławiu oferujemy 4 podstawowe usługi w ramach koloryzacji i farbowania włosów z @Pure Pigments:

◼️COLOR WASHING – usługa idealna dla osób z jasnymi włosami, możliwość uzyskania kolorów od mocno intensywnych po delikatne pastele

◼️COLOR BOOSTING – wzmocnienie intensywności koloru włosów. Pozwala na otrzymanie kolorów o wysokim nasyceniu i niesamowitej jaskrawości. Usługa jest idealna dla osób, które nie boją się wyróżnić z tłumu

◼️COLOR MORPHING – opalizujące, holograficzne efekty, zmieniają się wraz z padaniem światła

◼️COLOR COOLING – neutralizacja ciepłych tonacji, pozwala na uzyskanie koloru włosów z chłodnymi refleksami

Przed każdą koloryzacją nanosimy również na Twoje włosy Structure Equalizer – jest to produkt, który przygotuje Twoje włosy do koloryzacji. Sprawi on, że pigment lepiej wchłonie się w strukturę włosa, przez co efekt koloryzacji będzie bardziej optymalny. 

Najważniejszy cechy Structure Equalizer od Goldwell to: 

 • wyrównanie nierówności w strukturze włosów, 
 • poprawa wchłaniania pigmentu, 
 • równomierne rozprowadzenie koloru
"Wejdź do świata nieograniczonej kreatywności w koloryzacji" - Goldwell

@PURE PIGMENTS   – DLACZEGO WARTO WYPRÓBOWAĆ?

@Pure Pigments to długotrwałe i niesamowite efekty kolorystyczne, które sprawiają, że Twój kolor będzie bardziej trwały niż przy wykorzystaniu standardowych farb. Uzyskasz średnio 63% większy połysk niż przy tradycyjnej koloryzacji i znaczące wzmocnienie intensywności oraz trwałości koloru. Koloryzacja z @Pure Pigments zapewnia unikalne odbicia kolorów pod wpływem światła, dzięki czemu Twoje włosy będą miały niesamowity połysk z każdej strony.

Pozwól naszym fryzjerom stworzyć idealny i niepowtarzalny kolor dla Ciebie i Twoich włosów. 

OCHRONA WŁOSÓW W CZASIE FARBOWNIA I ROZJAŚNIANIA

Zarówno przy koloryzacji jak i rozjaśnianiu zawsze warto dodatkowo zabezpieczyć włosy. W przypadku ściągania koloru aby mieć pewność, że włosy zostaną prawidłowo i bezpiecznie rozjaśnione z jak najmniejszą szkodą, należy dodać do produktu rozjaśniającego substancję zabezpieczającą włosy. W salonach fryzjerskich Ines korzystamy tylko z najlepszych produktów ochronnych. Dlatego w trakcie zabiegu rozjaśniania czy koloryzacji oferujemy możliwość skorzystania z dodatkowej ochrony struktury włosa jaką jest połączenie BondPro+ z produktami rozjaśniającymi czy mieszankami farbującymi. 

BondPro+ bazuje na zaawansowanej recepturze aminokwasów w połączeniu z kationowymi polimerami i nawilżającym pantenolem. Podczas zabiegów fryzjerskich ingerujących w strukturę włosa, ochronne serum wnika we włosy i chroni ich włókno od wewnątrz. Zapobiega łamaniu się włosów i chroni przed ich uszkodzeniem. Odżywczy wzmacniacz ma działanie pielęgnujące i odżywiające, rewitalizując Twoje włosy. Możesz mieć pewność, że z BondPro+ Twoje włosy będą zdecydowanie zdrowsze zarówno pod względem wyglądu, jak i w dotyku po każdym zabiegu koloryzacji czy rozjaśniania. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Post2.3
Dwa produkty: ochronne serum i odżywczy wzmacniacz - łatwe zastosowanie i imponujące działanie.

W Salonie Ines zawsze oferujemy darmowe konsultacje z naszymi stylistami. Możesz codziennie zadzwonić i umówić się do nas oraz zadać pytania odnośnie usług oferowanych przez salon. Nasi styliści zawsze chętnie wysłuchają Cię, doradzą i zaproponują odpowiednie usługi dobrane nie tylko do Twoich włosów ale także do Ciebie i Twojej osobowości.

Zapisy prowadzimy telefonicznie i przez naszą aplikację :

Aktualne prace naszych stylistów znajdziesz na naszym profilu:

➡️SALON INES FACEBOOK

Serdecznie zapraszamy do zapisów 🙂