logo_salon_ines
Dwie lokalizacje:
ul. Bolesławiecka 1
Wrocław
tel. 601 710 299

ul. Zwycięska 14e
Wrocław
tel. 601 710 869
  • Poniedziałek - Piątek

    8 - 21

  • Sobota

    9 - 18

  • Niedziela

    Nieczynne

Salon Ines

  /  Aktualności   /  Szkolimy się dla siebie i dla Was!

Szkolimy się dla siebie i dla Was!

W Salonach Ines przede wszystkim stawiamy na rozwój naszych pracowników. Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji, uczymy się, inwestuje w swoją wiedzę i umiejętności. W niedzielę 27 września w Salonach Ines mieliśmy okazję zorganizować szkolenie z instruktorem marki Goldwell Izabelą Gustowską. Tematem szkolenia były innowacyjne i zaawansowane techniki koloryzacji, w tym pojaśnienia, pasma, przyciemnienia, dla uzyskania efektów balayage, ombre i sombre.

Szkolenie odbyło się w Salonie Ines przy ulicy Legnickie, wzięli w nim udział fryzjerzy z obu naszych Salonów. W trakcie szkolenia mieliśmy okazję zapoznać się również z nową, innowacyjną techniką koloryzacji Air Touch, która już niedługo będzie dostępna w naszych Salonach! Air touch to technika dzięki, której Twoje włosy będą wyglądać pięknie nawet przez kilka miesięcy! Obejrzyj  fotorelację z naszego szkolenia i poznaj techniki koloryzacji dostępne w Salonach Ines.

szkolenie Izabela Gustowska

Pani Izabela Gustowska swoją charyzmą i profesjonalizmem podbiła serca naszych fryzjerów. Duży nacisk położony był na część praktyczną i pracę z włosami. Cały dzień z profesjonalnym instruktorem umożliwił nam zapoznanie się z nowymi technikami i metodami koloryzacji. 

szkolenie Izabela Gustowska

Atmosfera w trakcie szkolenia była niesamowita i dzień upłynął nam wyjątkowo szybko. Nasi fryzjerzy z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem chłonęli wiedzę przekazywaną w trakcie szkolenia. 

A efekty? Oceńcie sami 😊

Szkolenie było niesamowitą okazją do wypracowania nowych technik koloryzacji i usystematyzowania wiedzy odnośnie już znanych technik. Bardzo dziękujemy Pani Izabeli Gustowskiej za udane szkolenie i niesamowitą dawkę wiedzy oraz naszym fryzjerom za zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. A Ciebie zapraszamy do zapoznania się naszymi usługami i odwiedzin naszych Salonów.

KOLORYZACJE W SALONACH INES. Balayage? Sombre? Ombre? A może Air touch? Wybierz coś dla siebie i zaskocz wszystkich pięknymi włosami 😊

Trendy fryzjerskie zmieniają się dynamicznie a my wraz z nimi, oferując Tobie możliwe jak największy wachlarz usług związanych z koloryzacją włosów. U nas zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i pomysły przy wyborze koloru włosów. Chętnie pomożemy Tobie wybrać idealny kolor podkreślający Twoją urodę i zdrowy wygląd włosów.

Włosy to nasza pasja! 

BALAYAGE polega na rozjaśnieniu wybranych partii włosów w celu osiągnięcia efektu objętości, świeżości oraz blasku. Koloryzację wykonuje się za pomocą farb zbliżonych do koloru włosów. Usługa polecana jest dla osób z cienkimi i delikatnymi włosami, dla których rozjaśnianie większej partii włosów nie jest wskazane. 

OMBRE to technika, która polega na stopniowym rozjaśnianiu końcu włosów z pozostawieniem ciemniejszych włosów u nasady głowy. Koloryzację można wykonać w rozmaitych tonacjach, dobranych indywidulanie do urody Klientki. Przejście koloru pomiędzy górną a dolną częścią włosów jest mocno widoczne. Najlepiej prezentuje się na grubych, mocnych i kręconych włosach.

SOMBRE jest techniką zbliżoną do tradycyjnego ombre. Jest to wersja delikatniejsza, w której włosy przy nasadzie są w naturalnym kolorze, a końce rozjaśnia się o 2-3 tony. Jest to efekt bardziej subtelny i naturalny niż przy klasycznym ombre. Koloryzacja sombre sprawia, że włosy zyskują optycznie na objętości. Polecamy dla osób z cienkimi włosami.

AIR TOUCH jest to koloryzacja, w której rozjaśnianie włosów nie wymaga mocnej korekty koloru tonowaniem. Efektem koloryzacji można się cieszyć przez wiele miesięcy, ponieważ odrost jest dość naturalny a przejście między kolorami prawie niewidoczne. Ten rodzaj koloryzacji wymaga dużego nakładu czasu pracy, ze względu na separowanie pasm przy użyciu suszarki. Polecana dla osób, które nie mają czasu często chodzić do fryzjera i chciałby cieszyć się pięknym i zadbanym wyglądem włosów przez długi czas.

REFLKESY to technika, która polega na subtelnym rozjaśnieniu kilku pasm-refleksów. Usługa ta nie wymaga dużego nakładu czasu, jest szybka i nie wymaga częstego odświeżania. Idealna dla Pań, które pragną delikatnej zmiany i subtelnego rozświetlenia aktualnego koloru włosów.

HAND TOUCH jest to koloryzacja z tzw. 'wolnej ręki’. Stylista indywidualnie dostosowuje rozłożenie i ilość blond refleksów względem życzenia Klientki. Uzyskany kolor jest wielowymiarowy a końcowy efekt bardzo naturalny. Rozwiązanie idealne dla Pań, które pragną indywidualnego podejścia do ich włosów. 

W Salonach Ines zawsze dbamy o jakość naszych usług, dlatego wszystkie koloryzacje wykonujemy z produktami marki Goldwell. Fachowa wiedza w połączeniu z produktami wysokiej klasy umożliwia nam proponowanie Tobie najlepszych rozwiązań spośród tych dostępnych na rynku. Fryzjerstwo w wykonaniu naszych Ekspertów to coś więcej niż tylko koloryzacja czy cięcia, to pasja i zaangażowanie, którą dzielimy się z Wami na co dzień. 

Aby być na bieżąco zapraszamy śledzenia naszej strony i profilu fb >KLIK< 😊

Rezerwacje terminów prowadzimy pod numerami telefonów:

• Legnicka tel. 601 710 299
• Zwycięska tel. 601 710 869
Serdecznie zapraszamy do naszych Salonów!